Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] Zapraszam nowe otwarcie serwera na wersje 1.4.6 ! Nigdize nie znajdziesz serwa na 1.4.6 to wyjątek ! Serwer beta [Dedyk]


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 21:00 otwarcie

serwera beta ! Jutro oficjalny start ! O 15/16 Godz !!!

 

 

 

informacje.png

 

 

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 21 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

 

 

strzalka.gif IP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nein

 

 

 

 

 

 

 

admini.png

000 , Graihia

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

Zaje bi s.t.e

 

 

 

 

 

 

inf.png

 

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

 

Imię:

 

 

 

 

Nick w grze:

 

 

 

 

Komendy 1/10:

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:

 

 

 

 

 

Duże szanse na zostanie adminem !!!

Opublikowano

Wiek: 15

Imie:Piotrek

Nick w grze:WoJaK

Komędy:8/10

Kontakt :Ts 3 posiadam.Lepsze ale gg moge ściągnoć (skype nie bo lagi są)

Dlaczego ty : Ogarniam pluginy i komędy do 80 %.Jestem koleżeński.Lubie zawierać przyjaźnie do końca ...Lubie zwierzaczki ;D

mca.png
Opublikowano

Ja probowalem ale kazą placic bardzooo duzo praktycznie ty placisz za caly serwer -.-

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Fajny byl by server gdyby nie fakt ze itemy znikają zrobiłem wcześniej reloga nawet 5 . I do tego gracz Mrhardchory lata na x ray i zabija wszystkich. Administracja nic nie robi ignoruję i tyle

ocena 2/6

Opublikowano

Serwer zjebany niema anty fly i x ray , Lagi sa a mam Bardzo dobrego kompa na innych serwach chodzi mi płynnie , Admini to już nie będę mówił co 1/10

Opublikowano

Nie polecam!

 

Serwer był fajny, aż do momentu w którym dostałem PermBana. Za co? Za to, że jakiś dzieciak napisał, że mam jakąś kill aure, której nie posiadam i nigdy nie posiadałem. Ban poszedł po 5 sec. od skargi, admin tego nawet nie sprawdził. Pierwszy raz trafiłem na tak gówniany serwer, ale w sumie...

 

Dla frajerów mam mini poradnik :

 

Nie możesz zabić gracza który ma diax eq? Nie dajesz mu rady chociaż masz kamienny miecz lub kilof?

 

1) Napisz na czacie : [nick] ma kill aure!

2) Zaczekaj 5-10 sec.

3) Gracz dostaje bana, a ty masz mokro w gaciach, bo ktoś spełnił twoją prośbę!

 

Uwaga : Nadmierne stosowanie powyższego poradniku może spowodować rozerwanie jąder!

Opublikowano

Wiek: 13

 

 

 

 

 

Imię: Dawid

 

 

 

 

 

Nick w grze: dawidwrobelek8

 

 

 

 

 

Komendy 1/10: Tak gdzieś 5-9 (Zależy jakie)

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Posiadam Ts 3

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?: Bardzo mi zależy zostać Administratorem, ponieważ chciałbym poznać wasz serwer i pomagać wam go budować. Wysyłał bym sms'y (jak by dało rade) na serwer, żeby serwer posiadał więcej slotów i żeby było dzięki temu więcej Graczy

:) Jestem cierpliwy i kulturalny. Myślę że mam szansę na Administratora. Pozdrawiam :)

Loffciam Minecraft <3

Opublikowano

Serwer tak jak ktoś powiedział wyżej się wypalił. To już nie to samo co przedtem.

Opublikowano

Hmm sprawdze server.Jeśli bedzie się dobrze grało pochwale : ).Jeśli nie.Komentarz z opinią.

 

 

Uwaga trzy minusy dla servera = komentarz ze złą opinią

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Nie polecam servera MINUSY :

1.Admin nie ogarnia

2.Admin banuje bez powodu

3.Nie ma żadnej budowli, a z tego co wiem buduje się przed startem ; )

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Wiek: 14

Imie: Cezary

Nick w grze: Vimpex

Komędy: 7/10

Kontakt : Mam tylko gg :)

Dlaczego ty : Ponieważ jestem kreatywny i mam sporo wolnego czasu na grę i mogę wnieść dużo możliwości na serwer

Opublikowano

Wiek: 17

Imię: Damian

Nick w grze: Spooginator

Komendy: 7/10

Kontakt: Skype, TS, Telefon, FB

Dlaczego Ty: Jestem sumiennym adminem. Gdy zostanie mi powierzone zadanie, spełniam je jak najszybciej mogę i jak najbardziej umiem.

Komendy ogarniam, dlatego nie miałbym problemu z daniem komuś bana czy kicka.

Z ortografią nie mam problemu żadnego, więc nie raził by Was mój analfabetyzm.

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Wiek:15lat

 

 

 

 

 

Imię:Grzegorz

 

 

 

 

 

Nick w grze:GregorQ

 

 

 

 

 

Komendy 1/10:9/10

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:Oczywiscie ze mam

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Poniewaz znam zadasy w minecrafcie i nie lamie je.Jestem pomocny

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

SERVER BEZSENSU NA SPAWNIE SAMI DIAXOWI WYSZEDLEM ZZE SPAWNA Z 100 KRATEK 2 DIAXOWY MNIE CALA DROGE GONILO . NIEPOLECAM SERVA 1/10 GRACZE SA TYLKO BO TO JEST 1.4.6

Opublikowano

Imię:mateusz

 

 

wiek:15

 

 

 

Nick w grze:moati2012,MrSqbany

 

 

 

 

 

 

Komendy 1/10:9

 

 

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG:dziadek.ENG skype

 

 

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:bo jestem cool!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...