Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6]Nowe otwarcie Beta serwer O godz 21:00 Oficjalny start jutro o 15/16 Survival+ Frakcje! [1.4.6] Zapraszam rekrutacja na admina on [1.4.6]


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 21:00 otwarcie serwera beta ! Jutro oficjalny start ! O 15/16

 

 

informacje.png

 

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

 

strzalka.gif Sloty: 21 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!

 

 

 

strzalka.gif IP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nein

 

 

 

 

 

admini.png

000 , Graihia

 

 

 

 

pluginy.png

Zaje bi s.t.e

 

 

 

 

inf.png

 

Kontakt gg: 40199999

Serwer na najnowsza wersje 1.4.6 !!

 

Rekrutacja na admin !!

 

 

Podania w komentarzach !!!

 

 

Wzór:

 

 

 

Wiek:

 

 

Imię:

 

 

Nick w grze:

 

 

Komendy 1/10:

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

Dlaczego ty ?:

 

 

 

Duże szanse na zostanie adminem !!!

Opublikowano

Wiek: 14 lat

 

 

 

Imię: Dawid

 

 

 

Nick w grze: MrDawidoo

 

 

 

Komendy 1/10: Zależy jakie : D Myśle 8/10

 

 

 

Kontakt Skype/GG: davcio121 - skype

 

 

 

Dlaczego ty ?: Ponieważ ogarniam pluginy, w weekendy dużo jestem na komputerze, jestem kreatywny, lubie grac w minecraft

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiek: 15

 

 

 

 

Imię:Tomek

 

 

 

 

 

Nick w grze:tasakamana

 

 

 

 

Komendy 1/10:tak z 5 :D ale naucze sie

 

 

 

 

Kontakt Skype/GG: skype , ts

 

 

 

 

Dlaczego ty ?:Dlatego że jestem ogarnięty lubie pomagać ludziom w potrzebie ,często sie nie denerwóje ale jak już to na maxa :D (ale pare min i jest ok ) szybko się czuczę jestem kulturalny i nie klnę :)

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

Wiek: 13

 

 

 

Imię: Łukasz

 

 

 

Nick w grze: MysterCrash / Premium

 

 

 

Komendy 1/10: 8-9/10 (Podstawowe)

 

 

 

Kontakt Skype/GG: Skype:creatiives/gg:25734676

 

 

 

Dlaczego ty ?: Dlatego, że po mimo młodego wieku czuję, że dam sobie radę na stanowisku administratora, do innych graczy wyrażam się z kulturą oraz staram się być sprawiedliwy i cierpliwy. Na serwer jestem w stanie dużo wyprowadzić m.in grafiki na forum, filmiki na różne fora itp by bardziej go wypromować.

 

Pozdrawiam, Kolorwy (MysterCrash)

Opublikowano

Wiek:14

 

 

 

Imię:...

 

 

 

Nick w grze:Cicha903

 

 

 

Komendy 1/10:5

 

 

 

Kontakt Skype/GG:Cicha903

 

 

 

Dlaczego ty ?:Chciałabym pomóc w wykryciu bugów, pomagać graczom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...