Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iPlay - [Survival + Wojny Frakcji [1.4.5][24/7][No-Premium][Dedyk][24/7]


davidoski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg iPlay - Survival + Wojny Frakcji

informacje.png

strzalka.gifNazwa: iPlay - Minecraft Survival + Wojny Frakcji

strzalka.gifTYP: Survival + Wojny Frakcji

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: 188.165.243.109:25017

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane :)

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Maczek0007 - HeadAdmin

DavidoskiPL - HeadAdmin

 

 

 

 

 

pluginy.png

Bardzo dobrze dobrane pluginy! Między innymi są to:

 

- ModReq

- BorderGuard

- NoCheatPlus

- World Edit

- EpicBoss

- CraftBukkitUpToDate

- PermissionEx

- CombatTag (PVP Logger)

- AuthMe

- FigAdmin

- McMMO

- World Guard

- TopPVP

- Essentials

- Faction

- Faction Flight (VIP`y)

 

 

inf.png

Survival - Zbieraj surowce, zbuduj domek, twórz rzeczy codziennego użytku

;)

Wojny Frakcji - Załóż swoją frakcje (klan, gildie), rekrutuj członków, stwórz zbroje i nakładaj na nie zaklęcia - enchantuj je, wybuduj siedzibę i stań do walki z inną frakcją!

 

 

! Wejdź już teraz !

IP: 188.165.243.109:25017

Opublikowano

Nie polecam, Admini mają po 13 lat...

Chcę coś od nich to nie odpisują...

Nie można sobie normalnie pograć

I do tego serwer na 1.4.5... Nikt tam nie będzie grać

Więc nie warto wbijać! Nie polecam

Opublikowano

ShirooPL

Admini nie mają po 13 lat tylko wiecej (ja sam posiadam 17lat) wiec prosze mi tu nie zanizac wieku.

A po drugie po to na serwerze jest wgrany plugin ModReq aby jak ktos z administracji serwera nie mial czasu mógł Ci odpowiedziec w pozniejszym czasie.

A po trzecie serwer jest właśnie aktualizowany wraz ze wszystkimi pluginami do wersji 1.4.6.

Po czwarte dlaczego uwazasz ze nie mozna sobie normalnie pograc ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...