Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wyłączyć bug umożliwiający wchodzenie do gildii . (plugin Factions )


NightOver_:3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Zauważyłem iż na wielu serwerach jest bug związany z wchodzeniem i okradaniem gildii bez pozwolenia Admina/Moda gildii . Jest sposób aby temu zaradzić . !

Przy serwerach na których jest plugin AuthMe i Factions ten bug jest dostępny jeśli ktoś go nie zablokował . Bug ten polega na tym że gracz może wpisać bez zalogowania się komendę np . f invite bez slasha ( / ) .

 

Jak się go pozbyć :

Wchodzimy w nasze pliki serwerowe następne /plugins/Factions i otwieramy pliczek conf.json ( polecam program Notepad++) . Gdy go otworzymy na początku mamy linijkę :

 

"allowNoSlashCommand": true,

 

Jeśli mamy true to zmieniamy to na false .

Jeśli mamy false to tego nie zmieniamy . !

 

Dzięki temu już nikt na naszym serwerze nie wejdzie do frakcji żadnemu graczowi bez jego pozwolenia . :)

 

Jeśli pomogłem licze na like ;)

Opublikowano

Stare jak moja pra-pra babka.

 

Inteligencja jak mój pies ..

 

 

Takich poradników jest już masa w tym dziale.

 

Nie widziałem takich poradników tutaj .. Jeśli są to przepraszam ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...