Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Najlepszy wg. Was serwer jaki mógłby powstać


RuskieNiemcy

Jaki serwer chcecie?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Typ?

  2. 2. Epoka serwera?

    • OldSchool, brak nowych zbroji i broni (opcjonalnie przy medium i easy srebrny i z?oty hwang), brak kostiumów, catacomb itd., stary dobry Metin2
    • Umiarkowany, dodane kilka nowych broni, system energii, kostiumy itd.
    • Kosmos, czyli pe?no ?wiec?cych zbroji, broni, co? a'la XenoX
  3. 3. Lv Max?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam z kolegą kilka propozycji dotyczących serwera, który chcielibyśmy zrobić, dlatego chciałbym Wam je przedstawić. Proszę o głosowanie w ankiecie i uzasadnianie swoich wyborów, dopisywanie niektórych rzeczy.

 

@Do moda

Proszę o nie zamykanie tematu, ponieważ tutaj przedstawiłem swoje propozycje i chciałbym, aby zostały one ocenione.

Bywalec
Opublikowano

  • Medium/Easy
  • Nowe bronie, zbroje, biżuteria max. 8
  • Nowe mapy
  • Max. 250 poziom
  • Maksymalne bonusy
  • 6 umiejętności

Gość daronianek
Opublikowano

Medium, 120 lvl maksymalnie, podobne do CSYT2. Mam tego projekt gdzieś na komputerze i opisane wszystko na kilkunastu kartkach w zeszycie. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...