Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Wykrywalność botów - Massban 19.12.2012


adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym przeprowadzić ankietę i zadać wam parę pytań dotyczących botowania i ew. banów za boty. Będzie to dla mnie bardzo przydatne dot. wykrywalności poszczególnych botów.

 

 

 

A teraz wzór posta:

Nazwa używanego bota:

Czy dostałeś bana?:

Czas używania bota:

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego):

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego):

Jak długo używałeś bota:

Używałeś cracka?:

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?:

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś:

 

-Tibia Auto

-Tak

-dziennie od może ponad tygodnia

-nie

-nie

-tydzien po 20h dziennie

-z oficjalnej stronki tibi auto

-Aracany, Darki yala , duzy camp barbów svar

Opublikowano

Nazwa używanego bota: RedBot

Czy dostałeś bana?: Nie

Czas używania bota: tydzień

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego): nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego): nie

Jak długo używałeś bota: 3-4h dziennie

Używałeś cracka?: Wtedy był darmowy :D

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?:

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś:

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Nazwa używanego bota: Bbot

Czy dostałeś bana?: Nie

Czas używania bota: 5 dni

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego): Nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego): Nie

Jak długo używałeś bota: 7h dziennie

Używałeś cracka?: Nie

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?:

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś:

Opublikowano

Nazwa używanego bota: RedBot PRO

Czy dostałeś bana?:Nie

Czas używania bota:24/h

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego):Nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego):MC

Jak długo używałeś bota: 4miesiące

Używałeś cracka?:Tak

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?:tylko roggard ,roty thais,roty edron a resztę sam

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś:dragi edron,roty edron,roty thais,kazordoon prawie każda kopalnia moja ;D cyclopolis edron

Opublikowano

Nazwa używanego bota:Blackdtools

Czy dostałeś bana?:Nie

Czas używania bota: 10/h

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego):nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego):MC z blackdtools

Jak długo używałeś bota:2miechy

Używałeś cracka?:Nie-bot jest za free

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?:

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś:

 

 

Opublikowano

Nazwa używanego bota: Bbot

Czy dostałeś bana?: Tak

Czas używania bota: 5/h

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego): RedBot

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego): MC

Jak długo używałeś bota: 30 Dni

Używałeś cracka?: Tak , Do Reda

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?: Raz tak raz tak

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś: Crystal spider , Darashia minotaury . Darashia Dragony

Opublikowano

Nazwa używanego bota: RedBot Pro

Czy dostałeś bana?: Nie (na żadnej postaci z 26)

Czas używania bota: Tyle ile stamina dała :D

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego): Nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego): Mc, które sam zrobiłem.

Jak długo używałeś bota: Cały czas na nim jade.

Używałeś cracka?: Nie

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?: Nie dostałem bana (Robiłem lub przerabiałem. Nic nie kupowałem.)

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś: Nie dostałem bana.

Opublikowano

Nazwa używanego bota: RedBot Pro

Czy dostałeś bana?: Nie

Czas używania bota: Od full staminy do 0

Czy używałeś jakiekolwiek dodatkowego bota? (jakiego): Nie

Czy używałeś jakiegokolwiek wspomagacza? (mc/lv spy/skórka do klienta)(jakiego): NeoMC

Jak długo używałeś bota: Od 2 miesięcy

Używałeś cracka?: Tak

Jeśli dostałeś bana - Czy robiłeś skrypty sam czy kupowałeś z forum?: Nie mam bana

Jeśli dostałeś bana - Napisz na jakich expowiskach botowałeś: Nie mam bana

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...