Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] Wycena starego kompa /// mikrofon, słuchawki, myszka i klawa


Mat3jros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile mogę dostać za tego złoma ?

 

Procesor :

Intel Pentium 4 1.8 ( speed 1.2 ) [nie wiem o co chodzi]

 

Grafika :

GF4 MX440

 

Ramy :

TwinMOS 256MB DDR

Kingston 1G (x2) DDR

 

Zasilacz :

CODEGEN 300W

 

Dysk :

Maxtor 80GB

Western Digital 250GB ( WD2500AAJB )

 

Płyta Główna :

Asus P4P8X

 

DVD ROM :

LG

 

CD :

LG

Oczywiście jest też obudowa.

 

 

 

 

Chcę również kupić słuchawki, mikrofon i myszkę i klawe. Myślę o czymś takim :

 

Mysz: http://allegro.pl/a4tech-bloody-v7-gaming-gratis-b-stok-warszawa-i2873711594.html / http://allegro.pl/mysz-tracer-sniper-6000-dpi-avago-laser-ciezarki-i2850798270.html

 

Klawa : http://allegro.pl/klawiatura-dla-garczy-sharkoon-skiller-makra-24h-i2871823221.html / http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-a4tech-kd600l-wys-24h-krk-i2819404082.html

 

Słuchawki/mikrofon : http://allegro.pl/creative-sluchawki-sound-blaster-tactic-3d-alpha-i2854880780.html / zastanawiam się czy nie lepiej będzie osobno

Opublikowano

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 (150 zł)

 

Mysz:

http://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/wielki_test_myszek_dla_graczy_jaki_model_do_170_zlotych

Sam zdecyduj, w tej cenie brałbym Oscara X7

 

Co do klawiatury nic nie słyszałem o tym Sharkoonie, możesz spróbować, ewentualnie SideWinder X4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...