Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Tworzenie serwera Hamachi na plikach by Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym założyć serwer Hamachi na plikach by Terenzo, pobrałem pliki takie jak:

 

MySQL.tar.gz

Cmd.tar.gz

VirtualBox

PortMap

ClientSideV3

ServerSide

ClientSide

FreeBSD 9.0

 

I pytanie: co teraz? Do którego poradnika się stosować?

http://www.mpcforum.pl/topic/781782-tutjak-postawic-serwer-hamachi-na-plikach-by-terenzo/

czy do tego zamieszczonego tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/768196-dl-czyste-serverfiles-by-terenzo/

 

Na co to jest: "Gotowy serwer na FreeBSD 9.0 z plikami v3 by Terenzo."

albo "Gotowy serwer na FreeBSD 8.2 by Venir z plikami v3:"

 

czy trzeba coś z tym robić, czy to tylko jakiegoś typu ułatwienie?

mca.png

Opublikowano

Te Gotowce FreBSD 9.0 , 8.0 to cale db ktore instalujesz w VirtualBoxie ustawiasz w sysinstall i smiga

 

Mysql-Navicat potrzebny do stworzenia konta,konta GM

Hamachi

WinSCP

PortMap-Jesli chcesz wpuscic na swoj serwer

 

Hmm stosuj sie do 1 poradnika a na pewno zrobisz wszystko poprawnie.

 

Nie bedziesz czegos wiedzial to pisz.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

1.Wchodzisz w Setting-->Network-->Ustawiasz "Hamachi Network Interface" klikasz Ok

2.Wlaczasz

3.Wpisujesz l: root h: terenzo.tk

4.Wpisujesz sysinstall

5.Wchodzisz Configure-->Networking-->Interfaces-->No-->No

6.W I Pv4 Gateway - ip z hamachi , w I Pv4 Adress ip z hamachi z końcówką .100,Netmask - 255.0.0.0 Ok-->Yes-->Cancel-->Exit Install

7.Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart

8. Wpisujesz /start wybierasz ile Chaneli ma wlaczyc np dajesz 1

 

Wchodzisz w Navicat tworzysz nowego usera ustawiasz tam nazwe serwera, IP z koncowka .100 , login ,haslo

Potem wchodzisz Navicat-->Account robisz sobie konto wpisujesz login haslo generujesz generatorem hasel mysql

Wypakowywujesz root w Cliencie w serverinfo.py zmieniasz IP na swoje z koncowka .100,pakujesz

Wchodzisz do gry tworzysz postac,wychodzisz

Wchodzisz Navicat-->common-->gmlist-->Ustawiasz login,nick,Ip z koncowka .100 oraz prawa na samym koncu tabelki "IMPLEMENTOR"

Wchodzisz Navicat-->common-->gmhost ustawiasz IP swoje z koncowka 100

Jesli chcesz miec Prefix [GM].[GA] ustawiasz przed nickiem w gmlist i w Player

Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart , /stop stopujesz potem ponownie wpisujesz /etc/rc.d/netif restart , /start wchodzisz na gre i cieszysz sie GM

Jesli chcesz by ludzie grali wpuszczasz ich na Hamachi przed wlaczeniem serwera odpalasz Portmap , dajesz im lunchaera v2 ze zmienionym IP w serverinfo wchodza i gracie. <3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Jak uruchamiam, to mi wyskakuje: FATAL: No bootable medium found! System halted.

 

Dodam, że zmieniłem położenie domyślne pliku .vhd

 

 

HALOOOO

mca.png

Opublikowano

Up niech uzyja tego lunchera :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

W serverinfo.py dadza twoje Ip z Hamachi , odpalaja przez glowe sury noi podeslij im pliki root ze zmienionym IP

 

By mogli wejsc musisz miec odpalony PortMap,Musza byc w sieci Hamachi i musza odpalac gre przez ten Luncher , dokladniej przez glowe sury.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Gość Noresta™
Opublikowano

Ten komunikat wyskakuje ci kiedy? Po włączeniu maszyny czy po wpisaniu komendy /start?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...