Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Stworzenie klanu MPC) PL1 lub inny serw.


giciorxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Co jeśli stworzylibyśmy klan na PL1 lub na innym serwerze składający się głównie z graczy na MPC. Kto chce niech poprze ten pomysł kto nie to niech idzie i da mi spokój i nie najeżdza. Dopowiem tylko że byśmy na 100 % nie bocili.

 

A to dobre hahahahhaha xD

 

Kto chce niech poprze kto nie to trudno.

Opublikowano

Ja bym mógł ogarnąć klan na cz3, ale to nie wypali. Nie byłoby zgrania itp.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

były już pomysły co do tego :) nie wypalił żaden ;P po za tym jakbyś dał nazwę np MPCFORUM - to wiadomo że BP skupił by się na tym klanie i " kontrolował " ich ;3

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

@UP a kto by powiedzial że ma to być nazwa taka?

A to by byli jedni z najlepszych graczy na MPC I tylko oni znali by nazwę

Opublikowano

Nie, bo moge.

 

Było, i nie wypaliło.

/nie ma bo mogę :x

Opublikowano

@UP a kto by powiedzial że ma to być nazwa taka?

A to by byli jedni z najlepszych graczy na MPC I tylko oni znali by nazwę

 

 

Zawsze by się znalazł taki który by podesłał nazwe do suportu i klan sprawdzają albo odrazu banują Wszystkich członków . -.-

Zbieram like + ;]

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Nie, bo moge.

 

Było, i nie wypaliło.

/nie ma bo mogę :x

Parodiowanie administracji ? :c

 

@zaklinacz

Jebnij się w łeb i zastanów 10 razy zanim znów coś napiszesz.

Opublikowano

@UP a kto by powiedzial że ma to być nazwa taka?

A to by byli jedni z najlepszych graczy na MPC I tylko oni znali by nazwę

nawet gdyby to była nazwa typu strututummo to tak czy siak gdzie by była prowadzona rekrutacja ? na forum. a co robi BP ? śledzi forum. więc tak czy siak by znaleźli klan :)

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Ktoś by się zajął prowadzeniem klanu.

Ja za młody więc starszym poleceń nie będę wydawał.

Opublikowano

nawet gdyby to była nazwa typu strututummo to tak czy siak gdzie by była prowadzona rekrutacja ? na forum. a co robi BP ? śledzi forum. więc tak czy siak by znaleźli klan :)

Po pierwsze , dywizja tego MPC jest zjebana.

 

Ile razy kurwa mać zakładałem w sugestiach o zrobienie tego działu z wyłącznoscia dla zarejestrowanych , bowiem jak mówi OWH pracownikowi oraz usługodawcy bla bla bla .... innym rangom ... bla bla nie wolno rejestrowac sie na takich stronach. To zawsze ci admini wyskakują z dywizją " Nie , forum jest dla wszystkich". Nic mnei tak nie wkurwia jak wypowiadanie sie o temacie osob ktore nie maja O NIM BLADEGO pojecia.

 

Whatever , niewypali , wiekszosc tutaj osob to osoby 10 lat , znajda sie wieksze pewnie , sam mam 15 lat i klanu nie zamierzam prowadzic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...