Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BRUTALNY ŚWIAT [30 SLOTÓW][CZYSTY SURVIVAL+FRAKCJE+MCMMO]


kamilk213

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BRUTALNY SWIAT

 

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: CZYSTY BRUTALNY SURVIVAL+FRAKCJE+MCMMO

strzalka.gifSloty: 30

strzalka.gifIP: sp2.owncraft.pl:25716

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: NIE

 

 

Administracja5.png

kamilk213,mega444

 

pluginy3.png

FACTIONS,AUTHME,NOCHEATPLUS,MCMMO,OTHERDROPS,EPICBOSS

 

InformacjeDOT3.png

NIE BĘDZIEMY SIĘ DUŻO ROZPISYWAĆ I SŁODZIĆ SERWER DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH CZYSTY SURVIVAL+FRAKCJE+MCMMO.

 

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

Opublikowano

Serwer jest chu**** administracja ma 10-13 lat.Sam właściciel ma ok. 13 lat.Zbudowałem im spawna na serwerze po czym administrator chwalił się że to jego.Są lagi jak cholera.Sama dzieciarnia na serwie.Nie polecam ...

Opublikowano

Odpowiedz do:Falconik

Przepraszam za ponowny refresh ale chciałbym sprostować komentarz użytkownika Falconik.

Tak to prawda zbudował spawn po czym wraz ze swoim kolega o nicku BlezingMan zniszczyli go po 2dniach gry używając TNT tym samym psując grę innym nie wiem czym było to spowodowane zapewne brakiem mózgu ale to już jego zachowanie i jego sprawa u nas na serwerze więcej bezmyślnych gimbusów napewno nie będzie w grupie admin/budowniczy.

Na dowod ss:

http://imageshack.us...1221175045.png/

Opublikowano

Serdecznie nie polecam serwera.

Właściciel ma 13 lat.Cała administracja jest nie ogarnięta,Kamilk213 poprosił abym z kumplem zbudował spawna,zaoferował w zamian za to da nam Admina,zbudowaliśmy zaje*** spawna po czym straciliśmy admina.Serwer jest w ogóle nie ogarnięty.

Oprócz tego proszę o usunięcie tej reklamy ponieważ to duplikat:

http://www.mpcforum.pl/topic/805648-brutalny-swiat-factionsmcmmo/page__hl__+brutalny#entry592

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...