Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy można w jakiś sposób zboostować gre


opeq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zadam pytanie, tak jak w temacie, czy można w jakiś sposób zrobić, żeby gra działała szybciej, mniej lagowało itp.

Dodam, że gdy gram, to korzystam z Razer Game booster, ale to nie daje dużo efektów. Wyłączam też niepotrzebne programy, jednak odczuwam lagi i spadki fps'ów.

 

Oto moje specki komputera:

Proc: AMD Phenom II 965 x4

Karta grafiki: ATI Radeon HD 7750

RAM: 4 GB Kingston (2 gb x2)

Zasilacz: Chieftec 500-80P

Płyta główna: Gigabyte 970A-D3

System: Win 7 64 bit

Dysk twardy: Maxtor 6L200M0

 

Defragmentowałem już dysk, jakbyście pytali.

 

A, i nie piszcie mi, żebym wymienił kartę graficzną itp, bo to już załatwiłem. Pytam, czy można przyśpieszyć gre, nie odbiegajcie od tematu. Dzięki

Opublikowano

Nie możliwe , iż gra chodzi Ci wolno , spróbuj wyłączyć antialising . I zmiejszyć grafe , aczkolwiek powinno chodzić Ci płynnie na najwyższych bez antialisingu.. Spróbuj przeczyścić komputer CCleanerem , zeskanować kompa antivirem. Jak nie pomoże format . I zobacz czy wszystkie kości ram działają + wgraj do wszystkiego najnowsze sterowniki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...