Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Skile z 2004r Vetoria takie będzie mieć!


TopowyGracz

Ankieta!-Vetoria  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

  2. 2. Czy chcesz aby na serwerze wyst?powa?y pety?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witajcie,taki wygląd umiejętności będzie na serwerze Vetoria!
Są one z oryginalnego klienta metin2 z 2004roku
Liczę na komentarze oraz propozycje
Wiem ze intro nie jest na najwyższym poziomie ale poćwiczę
(przepraszam za lagi w 1 części oraz mikro) ^ ^
Pozdrawiam
Nuta:
nr1: Psy - Gangam Style [ Mo Pan Pikny Kraj ].mp3
nr2: Weekend - Ona tanczy dla mnie (Cometa & Mad matt remix)(www.muzikum.pl).mp3.mp3
Zalecane oglądać w pełnym ekranie!

 

Jako że administracja mpcforum nie życzy sobie zakładania tematów gdzie moglibyście podać swoją propozycje dot. serwera śmiało możecie napisać ją w komentarzu (każda podlegnie rozpatrzeniu)

Opublikowano

Jak dla mnie świetne! Widzę, że się szykuje totalny oldschool. Kiedy start w przybliżeniu?

 

 

PS: Na początku trochę Ci się zacinał coś metin, następnym razem spróbuj nagrywać bliżej to skille będą lepiej widoczne.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

O kurczę fajne, w końcu może wrócić jakiś kawałeczek fabuły z dawnego metina :>

 

Kiedy start ?

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

O kurczę fajne, w końcu może wrócić jakiś kawałeczek fabuły z dawnego metina :>

 

Kiedy start ?

 

 

 

Start w przybliżeniu to jakiś 10Styczeń.

Na serwerze nic nie ruszałem tylko w kliencie pracuje teraz

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Up. Wszystko co będzie na serwerze bądź będę chciał dodać będę z wami omawiał zakładał ankiety itp.

Proszę o udział w ankiecie!

Down@ to wy wybieracie w ankiecie chociaż też jestem przeciw.

Opublikowano

oo już mnie zachęciło do gry tutaj. Chciałbym zagrać na serwie gdzie max broń to truta czyli bez trytona ! : ))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...