Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak to możliwe że taki Unlike jest Modem ?


Adrian Jachna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym sie zapytac jak to jest mozliwe ze taka osoba posiada Moda?

Przeciez on caly czas prowokuje ludzi jak ich takze oszukuje !

To forum upada drodzy Administratorzy! Przez takich Ludzi jak Unlike!

Więc bardzo prosze o powiedzenie mi z jakiej racji najwiekszy oszut ma MODA!

Dodam ze wyzywa razem z wilczkiem na gg rozne osoby...

Tworza konfe i jada z koksem ! szkoda ze nie mam na tym kompie archiwum bo bym wyslal !

Jak bede na lapku napewno to wam tu wstawie....

 

areq94pl - On wystarczajaco dobrze prowadzi to forum.

 

adrenalinaPl - Również ma potencjal do prowadzenia tego forum.

 

Unlike - Dno, dno - Oszukiwanie, wyzywanie, pomaganie wilczkowi z konkursami (Podczas tworzenia konkursu korzystali z komunikatora) inaczej nie da sie tego udowodnic ale kumaci napewno wiedza o co chodzi ;d

07422092377787152026.jpg

Opublikowano

Po 1 zły dział po 2 jeśli ci się ta osoba nie podoba to napisz amidnistracji na pw a nie . moim zdaniem niech najpierw kadra to sprawdzi

xmMfHrm.png
Opublikowano

Hahaha , jak to mozliwe ze jachna jest ..... Wyzywamy rozne osoby ... A skad ty to wiesz ... Zala ci sie. Ja nawet twojego gg nie mam... Dowody

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...