Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zróbcie jakis turniej MPC!


Stepien511

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki turniej spokojnie userzy sobie moga zrobić, tworzysz temat i tyle. Ale średnio to pewnie wypali, powiedzmy że umawiacie się 5 vs 5 na dany termin, i pewnie połowa i tak sie nie zjawi

2d82fcx.jpg
Opublikowano

po chuj Ci to, na 5v5 za mało osób a na 1v1 za mało osób :) Z resztą połowa co się zapisze to się nie zjawi bo sobie przypomni że nie ma nagród.

Opublikowano

poza tym ciągle są jakieś konkursy w tym dziale -,-

To akurat dobrze?

 

A co do turnieju to kto wie, kto wie, można by coś zrobić tylko musiała by być dość znaczna ilość osób a nie jak poprzedni ;]

E6c9g1v.gif



Opublikowano

1v1 jakiś turniej by się przydał. Ograniczeniem jest różnorodność serwerów, większość graczy po prostu gra na West, bo tam jest lepszy poziom (nie oszukujmy się, to jest prawda).

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Przydal by sie turniej :D

 

 

1v1 jakiś turniej by się przydał. Ograniczeniem jest różnorodność serwerów, większość graczy po prostu gra na West, bo tam jest lepszy poziom (nie oszukujmy się, to jest prawda).

 

Pff taki kozaczek ktory gra na west mozesz juz sie zapisac do M5, a tak na serio umowimy sie 1 na 1 . ta sama postac? zeby zobaczyc skilla? :D

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

1v1 jakiś turniej by się przydał. Ograniczeniem jest różnorodność serwerów, większość graczy po prostu gra na West, bo tam jest lepszy poziom (nie oszukujmy się, to jest prawda).

chuja prawda

Opublikowano

1v1 jakiś turniej by się przydał. Ograniczeniem jest różnorodność serwerów, większość graczy po prostu gra na West, bo tam jest lepszy poziom (nie oszukujmy się, to jest prawda).

Tyle, że Polacy zostali poproszeni o grę na Eaście, więc turniej powinien być na EUNE - takie moje zdanie ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

1v1 jakiś turniej by się przydał. Ograniczeniem jest różnorodność serwerów, większość graczy po prostu gra na West, bo tam jest lepszy poziom (nie oszukujmy się, to jest prawda).

 

Z tego co wiem to akurat większość gra na EUNE -.-

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Gadaliśmy o aramie czy turnieju ale takie coś odpada, znów by były kłótnie kto gra, z kim, jaki serwer etc. może na nowy rok, jak narazie były 2konkursy więc nie wiedzę u was niedosytu

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...