Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Dedyk][Surv/Frakcje][serwerowy ts3][MobArena][PaintBall][SurvivalGames][Spleef][Nowe Dropy][Powiększony exp]Fair Play Game


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fair Play Game

 

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival/Frakcje + SurvivalGames, MobArena, Spleef, Paintball

strzalka.gifSloty: 30(gdy będzie full można spokojnie powiększyć :))

strzalka.gifIP:Już niedługo.

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBiała-Lista: Nie

 

 

Administracja2.png

FrxX - HeadAdmin

MoHiToS - HeadAdmin

 

 

InformacjeDot.png

 

Co to dużo mówić !

Serwer jest nastawiony do zabawy a nie dla pieniędzy jak większość serwerów.

U nas spotkasz mila atmosferę,

Brak lagow,

szybką pomoc,

doświadczona administrację, ts3,

i wiele więcej !

 

Expiarnia - można tu trochę nabić exp.

Sklep - można tu sprzedać parę itemów i kupić coś nowego.

Enchant - można tutaj ulepszyć itemy.

Jedzenie - można tu zabić świnie i zdobyć trochę jedzenia.

 

DROP:

- Diamenty - Wypadają ze STONE - 0.10%

- Złoto - Wypadają ze STONE - 0.25%

- Żelazo - Wypadają ze STONE - 0.50 %

- Szmaragdy - Wypadają ze STONE - 0.15%

- Diamenty - Wypadają z zabitego gracza - 0.25%

 

Na serwerze również dodany będzie PaintBall, SurvivalGames, MobArena, Spleef i wiele wiele więcej;)

 

 

Serdecznie zapraszamy do pisania komentarzy co można dodać na serwer. Oraz do pisania nicków w temacie, 3 wylosowane osoby otrzymają dostęp do beta testów oraz vip/itemki przy starcie serwera !

IP zostanie podane przy starcie około godziny 15:00 2012r. 21 Grudnia. Screeny dam jutro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...