Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium] KWADRACIK - 100% SURVIVAL - TWARDY SERWER - gwarancja długiego działania bez resetów, SERWER NA DŁUŻEJ !


Raqszpaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1c746c6fe8b67390d50a72933bcfe525.png

 

taki tam... KWADRACIK...

Od zawsze lubiłem grać w Minecraft'a. Siedziałem przy nim całe dnie...

Prowadziłem wiele serwerów, niektóre odniosły sukces a inne nie...

Tym razem postanowiłem zrobić serwer na dłużej, aby nie padł tak jak inne serwery w internecie po kilku tygodniach.

Dlatego właśnie powstał Kwadracik !

 

ip: s100.csrv.pl:18680

strona i sklep serwera: www.kwadracik.net.pl w budowie 

 

Jest to serwer survival - czyli nie potrzebuje stałej opieki admina, ja (admin) będę grał wśród Was, bez spawnowania itemów i gamemode.

Sam szukałem serwera survival ale nie miałem pewności czy za kilka dni nie padnie i to co zrobiłem zniknie...

 

A ja Wam gwarantuje działanie serwera przez cały rok !

 

Trochę o serwerze:

Typ serwera: survival

Premium: Nie

Potwory: Tak

Zwierzaki: Tak

Npc: Tak

Piekło: Tak

Wl: NIE

Sloty: Na razie 10, z biegiem czasu będzie przybywać...

Zasady: ZAKAŻ UŻYWANIA HACKÓW !

 

 

 

 

 

Zapraszam Was serdecznie do poznania mojego serwera.

Dokładam wszelkich starań aby na serwerze grało się przyjemnie i bez problemów.

MIŁEJ GRY !

Pozdrawiam: Aron

 

otlnqs.png

 

DO MODERACJI: PROSZĘ O USUNIĘCIE STAREGO TEMATU A TEN ZOSTAWIĆ, przepraszam za kłopot

Opublikowano

Serwer Premium. ;3

 

Zaraz poprawiam, zapomniałem wyłaczyć online mode

 

POPRAWKA, JUŻ PREMIUM WYŁĄCZONE ! WBIJAĆ !

Napisałem że bez premium a zapomniałem zmienić z premium na no-premium

 

JUŻ DOBRZE, SORY :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...