Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ ! Survival + Frakcje !][21 grudnia otwarcie][Nabór ON] Świąteczny serwer


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Nowy serwer Nazwa będzie !!

 

 

 

informacje.png

 

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje !!!

 

 

strzalka.gif Sloty: 20 Będzie więcej !!!

 

 

strzalka.gif IP: f10.owncraft.pl:25095

 

 

strzalka.gif Potwory: Ta

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Ta

 

 

strzalka.gif PvP: Ta

 

 

strzalka.gif Premium: Nein

 

 

strzalka.gif Nether: Ta

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nein

 

 

 

 

admini.png

000 , Graihia , Kuba , Ola

 

 

 

pluginy.png

No powiem że są zaje ...

 

 

 

inf.png

 

 

 

Rekrutacja na admin !!

 

Podania w komentarzach !!!

 

Wzór:

 

 

Wiek:

 

Imię:

 

Nick w grze:

 

Komendy 1/10:

 

Kontakt Skype/GG:

 

Dlaczego ty ?:

 

 

Duże szanse na zostanie adminem !!! !

 

W razie

pytań pisać na gg: 40199999 !!

Opublikowano

Wiek: 13

Imię: Konrad

Nick w grze: NiochPoch

Komendy 7/10

Kontakt/skype: Skype

Dlaczego Ty?: Ponieważ lubię serwery z miłą atmosferą, pomagać rozwijać się serwerowi:). Pomagać graczom, jeśli tylko będę mógł:). Na serwer będę codziennie wchodził, po 3-6h w Dni robocze, W weekendy 4-9. I chcę żeby serwer stał się jednym z lepszych jakie były:).

Pozdrawiam.

 

:))). Serwer jest bardzo fajny

Opublikowano

Wiek:12

 

 

Imię:Gracjan

 

 

Nick w grze:Volkodav

 

 

Komendy 1/10:8/10

 

 

Kontakt Skype/GG:Skype

 

 

Dlaczego ty ?:Mam doswiadczenie i chcialbym pomoc wam w rozwijaniu serwera

Opublikowano

Wiek: 13

 

Imię: Arkadiusz

 

Nick w grze: TiggerPL

 

Komendy 1/10: 9

 

Kontakt Skype/GG: Skype Podaj na PW

 

Dlaczego ty ?:Dlatego ,że znam dużo komend i wydze cheaterów np. z killaurą itp. więc Przydam wam się PS Ładnie buduje !

x



Opublikowano

Wiek:12

 

Imię:Karol

 

Nick w grze:Kociak

 

Komendy 1/10:9/10

 

Kontakt Skype/GG:GG:43125248

 

Dlaczego ty ?:Mam doświadczenie w byciu administratorem,znam dużo komend i pluginów.

1399648286-U815990.png

Opublikowano

Wiek:11 lat

 

 

Imię:Sebastian

 

 

Nick w grze:Gonzilez

 

 

Komendy 1/10:FB 10/10 SV 8/10

 

 

Kontakt Skype/GG:Skype sebek200110

 

 

Dlaczego ty ?:Byly moderator RoCrafta,Kidmod PhoenixCrafta.RoCraft mial ok.5600 zarejestrowanych graczy wg.konsoli,wiec na pewno latwo nie bylo.Pozatym mozesz sie spytac WojtasaxD150 jak sie sprawdzam

 

 

 

 

PS:Wgrajcie NoCheat albo Orebusa bo widze niektorzy juz maja diax zbroje

Opublikowano

Wiek:15

 

Imię:Iza

 

Nick w grze:Cicha903

 

Komendy 1/10: 5 (zależy jakie)

 

Kontakt Skype/GG:Cicha903

 

Dlaczego ty ?:Grałam na wielu serwerach, znam wymagania graczy (co do administartora), Wiele razy byłam administratorką,moderatorką. No i chce pomóc rozwinąć sie serwerowi.

Opublikowano

Wiek:15

 

Imię:Piotrek

 

Nick w grze:OoOo

 

Komendy 1/10:-- 10 Mam swojego Serwa:) Narazie Hamachi ale mysle ze w Wakacje Dedyk:)

 

Kontakt Skype/GG: Skype Nazwa : sosna19990

 

Dlaczego ty ?:Ponieważ lubię serwery:) . Moge pomuc w rozwijaniu sie serwera. :) Moge Pomagac graczom Jezeli GM Na to pozwoli na serwer bende Wchodzil w dni robocze od 4-8 h a w Weekendy 5-10h:) Bardzo TEGO CHCE ABY SERWER BYL 1 Z NAJLEPSZYCH:)

 

 

POZDRAWIAM OoOo

Opublikowano

Wiek: 14

 

 

Imię: Patryk

 

 

Nick w grze:spokim

Komendy 1/10:9/10

 

 

Kontakt Skype/GG:Skype: SpokimCraft

 

 

Dlaczego ty ?: ponieważ pomoge graczą, na serwie będe jakieś 2-3 godziny itp. itd.

Opublikowano

Wiek:15

 

 

Imię:Karol

 

 

Nick w grze:Kazul

 

 

Komendy 1/10:10

 

 

Kontakt Skype/GG:GG

 

 

Dlaczego ty ?:

 

Ogarniam wsztstkie komendy miałem swój serwer

 

 

dedyk, stał 3 miesiące ale potem mi kasy zabrakło.

 

 

Pomogę reklamować serwer tak aby się wszystkie

 

 

sloty zapełnily.

 

 

Jestem ogarnięty nie jak te dzieci co składają podania

 

 

a jeszcze do sql nie chodzą gdyż większość

 

 

powyższych podan pisało dziecko

 

 

10-letnie.

Opublikowano

Serwer ciekawi się zapowiada powodzenia.

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...