Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL][24/7][NON-PREMIUM]Kwadratowa masakra dla widzów!


MaTyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngKwadratowa masakra dla widzów!Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s119.csrv.pl:18497

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Logblock i inne.

1337425590-U363900.png

Jest to po prostu kwadratowa masakra dla widzów, wszystkie pluginy, mapa jest skonfigurowana tak jak na prawdziwej masakrze. Serwer na craftserve.pl zapewni brak lagów :) Na razie tylko 10 slotów, jeśli będzie zainteresowanie to powiększę.

 

KONTAKT NA GG: 45660808

TAM SKŁADAĆ PODANIA!

WZÓR NA PODANIE DO WL.

Wymagana składka!(3,66 zl/ mc SMS)


[b]Nick: [/b]
[b]Wiek:? [/b]
[b]Coś o sobie: [/b]
[b]Dlaczego Ty?: [/b]

Opublikowano

Imię:Dominik

Nick:Mroczny315

Wiek:12

Coś o Sobię:Lubie Jesć Żelki grać w piłke i w MC

Dlaczego ty?:Ponieważ Bardzo Długo Szukam Takiego Servera I Lubie Pomagać

Opublikowano

Nick: Kosko

Wiek:? 12

Czy jesteś w stanie płacić składkę?(10 zl/ mc): Niestety nie, Chyba że po świętach

Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, Interesuję się informatyką oraz sportem

Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem kreatywny i wiem że moje budowle ulepszą serwer :O

Opublikowano

Nick:MiniRezi

Wiek:16

Czy jesteś w stanie wpłacić składkę?:Nie niestety nie mam kaski :P :(

Coś o sobie: Uwielbiam minecraft i wszystkich jego graczy jestem Daniel mam 16 lat o czym wspomniałem lubie też grać w piłke nozną.

Dlaczego ty : Bardzo lubię kwadratową masakre szukam fajnego serwera kwadratowej masakry bo ponieważ wszystkie serwery kwadratowej masakry nie podobały mi sie

nie robie zartów np creeper w domu i jestem pomocny :D czekam

Opublikowano

Nick: JackisCow

Wiek: 15lat.

Czy jesteś w stanie płacić składkę?(10 zl/ mc): Zależy, do 400zł mogę spokojnie ^_-

Coś o sobie: Mam na imię Maciek, mam blond włosy, 180cm Wzrostu

Dlaczego Ty?: Hmm, jestem ogarnięty, miły, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi .

Opublikowano

Nick: Mroczny315

 

Wiek: 13

 

Dlaczego ty: Ponieważ lubię minecrafta , lubię pograć w ogarniętym teamie , Długo nie było Kwadratowej a pograłbym sobie

 

Coś o sobie: Mam na imię Dominik , chodzę do 1 gim i jestem ogarniętą osobą . Interesuje się informatyką , a w wolnym czasie lubię pograć w piłkę lub pojeździć na łyżwach.

Opublikowano

Nick: Furthes

Wiek:? 14

Coś o sobie: Lubie Mc . Jestem otwarty na nowe znajomości . I mam Skype :D

Dlaczego Ty?: Jestem kreatywną osobą i szukam serwerów tego typu :D

Opublikowano

Nick:RockMiguel

Wiek:13lat

Coś o sobie: Lubię grać w Minecraft'a i piłkę nożną.

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja?

Ponieważ gram uczciwie, znam ortografię i szukam serwera na którym można pograć z uprzejmymi osobami. I chcę nagrywać z serwera stylu Kwadratowa Masakra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...