Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idą Święta Więc Chcę Śnieg ! :D


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema tak jak w temacie chcę żeby u mnie na servie padał śnieg tak jak tutaj :

 

http://www.youtube.com/watch?v=-TPegAlUS_E

 

 

 

I jeszcze jedno , postawiłem kilka bałwanów u siebie na servie ale gdy się przemieszczają to nie ma za nimi śniegu tzn. nie zaśnieżają terenu . Jak to ustawić ?

 

 

Polecą plusiki za każdą odpowiedź pomocną :D

Opublikowano

Po co Ci jakieś tam bałwany, skoro możesz wpisać

//snow [odległość]

i śnieg zostanie ustawiony na każdym klocku?

Opublikowano

Jeżeli chodzi ci "o taki śnieg" to gość ma texture pack'a zmieniający teksturę płatków śniegu. Ten txt to DokuCraft, jeżeli się nie mylę.

Aby bałwany dawały snieg daj flage odpowiednia, moze wylaczyl ktos z adminów. :)

Brak sygnatury. :3


Opublikowano

Ale ja chce żeby śnieg padał normalnie tak jak deszcz , a nie używać komend które mi zaśnieżą teren ;/

 

@REF

Opublikowano
Opublikowano

http://dev.bukkit.org/server-mods/weatherman/

Zmień biom tym pluginem na zimowy , a następnie załóż flagę by padał cały czas deszcz .

 

Biom zmieniasz komendą

/wm set taiga <promień>

tylko bez "<>"

s4ElBud.png
Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

@ UP , temat rozwiązany a komenda /snow nie działa na padanie śniegu , radzę czytać następnym razem ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...