Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Zakończony][Tekst] Zavetti vs Asparte


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Zavetti

Wyzwany: Asparte

Wstawianie prac do: Do czwartku, 21:37

Głosowanie do: Do niedzieli, 21:37

Tematyka: Życie, życie jest nowelą.

Notatka: Dawaj.

Opublikowano

Dobra, przyjmuje. Nawyjzej beka bedzie. Tobie Zabejbi udzielam prawa pierwszego tekstu.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Dobra. Oba teksty:

 

Tekst nr1:

Dzisiejszy tekst będzie o problemach człowieka
Który stale stara się od nich uciekać
Wszędzie ból, głód i konfidenci
Jeden baluje, drugi beke kręci
Nie ma na chleb, czy bilet do mp'ka
A później sam przed kanarem ucieka
Wśród szarzyzny trudno się wybić
Zostaje kumplowi pakę przybić
Bo na kolegów, zawsze możesz liczyć
Przyjść, pogadać, a nawet zapożyczyć
To jest jedyne, co we współczesnych czasach
Nie zniknie tak jak farba na pasach
Fajnie się pisało, chociaż żaden ze mnie raper
Ale rymy wchodzą tak jak nóż w papier
To tyle na dziś, zapraszam do głosowania
Tekst orginalny, bez przewalania.

 

Tekst nr2:

Minęło wiele lat odkąd byłem małym kajtkiem
i jarałem się każdym otrzymanym lizakiem.
Teraz trzeba ciulac hajs i się nie zastanawiać,
bo komornik zabierajac mi Golfa też nie bedzie się zastanawiał.
Z niego jest raczej wredny skurwiel,
bo poza zajętym sprzętem i z wypłaty hajs urwie
Grunt to mieć na to wszystko wyjebane,
bo przez psychiatre mozna mieć ładnie papiery zjebane
W sumie to gorzej niż popeg mieć można,
bo jako monster wpierdala hipsterów na rożna
"Życie, życie jest nowelą" jak nawijał Rynkowski
i każdy ma jakieś życie, nawet cham z wioski.
Niby wieśniacki sweterek nie skreśla człowieka,
ale na taka osobę ostry hejt czeka.
I w sumie lata mi to, ze ten tekst się nie trzyma kupy,
bo nie jestem raperem i czekam na wasz ból dupy.

 

Zapraszam do głosowania. Wrzucane anonimowo, żeby zapobiec głosowaniu na osoby zamiast na teksty.

 

Przypominam, jak głosujemy:

Wzór głosowania:

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...

[praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)

 

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

[praca_1]<- głosuję tutaj

 

Ponieważ praca jest lepiej poskładana, w texcie numer 2 są małe byki myśleniowe.

58615817944279342242.png

"Można spędzić w sposób sensowny lata z jednym człowiekiem po to, by mu pomóc w zrozumieniu siebie."

Opublikowano

Text1:

"To jest jedyne, co we współczesnych czasach

Nie zniknie tak jak farba na pasach"

 

Farba po jakimś czasie znika z pasów, a przyjaciel zawsze może Cię wykorzystać i oszukać.

 

Text2:

"Życie, życie jest nowelą" jak nawijał Rynkowski

i każdy ma jakieś życie, nawet cham z wioski.

Niby wieśniacki sweterek nie skreśla człowieka,

ale na taka osobę ostry hejt czeka."

 

Uważasz że każdy z wsi ma sweterek i jest chamem?

Może przysłać Ci moje zdjęcie? To co mówisz to bezsens.

 

Wgl teksty mijają się z tematyką..

 

Głos na drugi tekst, ponieważ jest lepiej zbudowany technicznie,

Ale denerwuje mnie krytykowanie dużej ilości społeczeństwa,

Gdzie 1% ubiera się w kiczowate sweterki np.

 

// Pamiętaj że każdy ma swój styl i każdego trzeba cenić.

Np. jakiś diskopolowiec w różowych rurkach, z tapetą na ryju i dziewczyńskimi dekoracjami

Uważa że taki Raper (all baggy, skate) jest taki i taki.. Lamus, zesrał się w spodnie, obciach.

Tak samo większość skate uważa że, taki diskopolowiec to pedał etc, lipa i obciach.

Ja mam na to wyjebane. Ktoś może nie potrafi się ubrać, nie ma pieniędzy na to, albo nie ma czasu wyskoczyć

Do miasta się ubrać, lub po prostu nie lubi, nie umie.. Wystarczy współczuć a nie krytykować ich jeszcze bardziej.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Chodzi o ludzi, którzy noszą wieśniackie sweterki. Nie chodzi o wszystkich ludzi ze wsi, ani o wszystkich noszących swetry. Chodzi o remizowych wyjadaczy w oczojebnych i chujowych swetrach.

 

P.S. Sam noszę sweter.

 

// Pamiętaj że każdy ma swój styl i każdego trzeba cenić.

Np. jakiś diskopolowiec w różowych rurkach, z tapetą na ryju i dziewczyńskimi dekoracjami

Uważa że taki Raper (all baggy, skate) jest taki i taki.. Lamus, zesrał się w spodnie, obciach.

Tak samo większość skate uważa że, taki diskopolowiec to pedał etc, lipa i obciach.

Ja mam na to wyjebane. Ktoś może nie potrafi się ubrać, nie ma pieniędzy na to, albo nie ma czasu wyskoczyć

Do miasta się ubrać, lub po prostu nie lubi, nie umie.. Wystarczy współczuć a nie krytykować ich jeszcze bardziej.

Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie wieśniackie(nie wszystkie =,=) sweterki pozostaną celem hejtu i nic tego nie zmieni. Jeśli komuś podobają się oczojebne swetry, to o ile taki wers przeczyta, uśmiechnie się pod nosem i pójdzie dalej.

Moim zdaniem każdy powinien ubierać się jak chce, ale chodząc w danych ubraniach poza domem musi się liczyć z tym, że ludzie go ocenia i to od człowieka zależy, jak do tej oceny podejdzie. Moim zdaniem jeśli ktoś po pierwszej lepszej docince całkowicie upodabnia się do reszty, to jest baranem, bo mądry człowiek dalej będzie robił swoje i nie będzie łykał tak kiepskiego prowo, jakim są tamte dwa wersy.

Pozdrawiam.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...