Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][80 SLOTÓW][POWIĘKSZONY EXP][NOWE DROPY][PARKOUR+SURVIVAL] -- HempCraft -- Serwer o którym marzysz!


Madzia. <33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg HempCraft

strzalka.gif IP: 89.144.0.17:25555

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: SurvivalGames+Survival+Parkour ;oo

strzalka.gifSloty: 80

strzalka.gif IP: 89.144.0.13:25555

strzalka.gifPotwory: Tak (Poza strefą No-PvP)

strzalka.gifZwierzęta: Tak (Poza strefą No-PvP)

strzalka.gifPvP: Tak (Poza strefą No-PvP)

strzalka.gifPremium: Niewymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Pełnoletnia, zawsze chętna do pomocy, zgrana od kilku miesięcy. :)

 

pluginy.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

 

inf.png

Serwer stworzony dla Ciebie!

Miła administracja, ładna mapa, ogarnięta administracja!

Nie wierzysz?

Sam sprawdź!

Opublikowano

Serwerek przezajebisty. Specjalnie się zarejestrowałem żeby to napisać.

Z lagami się jeszcze nie spotkałem, aż miło expić na expiarkach ;)

Powiększony exp <3.

I piękny spawn oczywiście, nie jakiś głupi zamek, czy kwadrat, tylko orginalne cuś(nie umiem tego nazwać).

Zapraszam.

Mój nick bonckySIMH

Opublikowano

Nawet fajny server, ale musi mu ludzi przybyć. Survival Games działa, serwer posiada parkoury, więc na nudę raczej nie będziemy cierpieć :)

Znawca
Opublikowano

1. Nie zakładajcie nowych kont żeby napisać miły komentarz.

2. Nie dziwie sie ze same miłe komenty jesli za napisane takiego komentarza na serwerze nagroda.

3. Na serverze jest pełno bugów

4. HeadAdmin (HempG) dosłownie olewa innych.. Gdy go o co poprosisz słyszysz (cytuję) ,,spierdalaj, nie mam czasu'' lub ,, odwal się ''

 

 

Pozdrawiam goldpliz ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Ex?

 

1. Założyłem specjalnie konto, żeby pomóc w reklamie serwera, bo naprawde jest dobry, miło się gra i chciałbym więcej osób, więcej gildii, żeby było więcej wyzwań.

2. Nic nie dostałem za reklame, reklamuje po to samo co wyżej napisałem.

3. Nie spotkałem się na serwerze bez wad..

4. Wątpię by HG tak zareagował..

 

Zapraszam jeszcze raz wszystkich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...