Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Święta w dziale League of Legends


Things

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1355669558-U233746.png

 

Witajcie,

 

Wraz z dniem dzisiejszym startuje Świąteczny Konkurs działu League of Legends. Można wziąć udział w 3 kategoriach tj.

Obrazek/Gif związany z LoL'em dot. świąt

Wierszyk świąteczny o LoL'u

Kartka świąteczna dot. Świąt oczywiście powiązana z LoL'em

 

W kategorii pierwszej chodzi o grafikę komputerową. Kartka świąteczna musi być wykonana własnoręcznie

 

1355669584-U233746.png

 

 

1. Gold/ Blue

2. Talon na 10%

3. Talon na 5%

 

Nagrody te są do każdej z kategorii.

 

1355669601-U233746.png

 

 

1.Zakaz kopiowania cudzych prac, kara: ban na 48h, 5%, dyskwalifikacja konkursu

2.User może oddać jedną prace do każdej z kategorii

3.Posty, które pojawią się w tym temacie, a nie będą pracami uznawane są za spam, kara 5%

4.Praca musi być nowa wykonana specjalnie na konkurs

5.Jeśli to kartka lub obrazek musi zawierać napis MPCForum

6.Praca ma być zgodna z regulaminem globalnym forum

1355669647-U233746.png

 

 

1. Things

2. Jowe1999

3. ISeeDeadCheaters

4. czarq.

5. Pandragors

1396292564-U784394.png
Opublikowano

No to idę na pierwszy ogień ! :D

 

Święta, święta i po świętach,

w Lolu są też jak co roku,

skórki, wardy i miniony,

wszystko Riot umila nam.

 

Znowu postać, znowu skórka,

co na święta będzie znowu,

tego dzisiaj nie wie nikt,

a tu znowu Riot - myk !

 

Mapy wciąż świątecznej nie ma,

tego wszystkim nam brakuje,

wszyscy gracze myślą - Co za ch*je !

co nam Riot tu oferuje ?

 

Troche śniegu mogli by dać,

aby klimat tu się zrobił,

bo na święta tak wypada,

śnieg tutaj obowiązuje !

 

Święta, święta i po świętach,

wszystkie skiny wykupione,

mapy brak, więc świąt też nie ma,

Riot prosimy, tego trzeba !

 

 

 

 

Pytanie.

Czy mogę zrobić jeszcze np. kartkę, bo nie pisze, że można wystartować w jednej z kategorii.

Jeszcze jedno, jak robię kartkę, to wszystko musi być własnoręczne ? Nie mogę sobie np. wydrukować Teema wkleić go i coś tam dorobić ? (wolałbym, żeby tak nie było :D) Czy wszyściutko samemu, rysunki itp. na tym mają być

 

Jeszcze jedno, mogę zrobić np. drugi wierszyk ? Czy przyjmujecie jedno zgłoszenie, bo bym mógł dorobić ten, bo go pisałem w 2 minuty xD albo zrobić inny, bo ten był na szybko i nie wiem czy będzie wystarczająco fajny :P

 

@down, ok dzieki

Opublikowano

No to idę na pierwszy ogień ! :D

 

 

Święta, święta i po świętach,

w Lolu są też jak co roku,

skórki, wardy i miniony,

wszystko Riot umila nam.

 

Znowu postać, znowu skórka,

co na święta będzie znowu,

tego dzisiaj nie wie nikt,

a tu znowu Riot - myk !

 

Mapy wciąż świątecznej nie ma,

tego wszystkim nam brakuje,

wszyscy gracze myślą - Co za ch*je !

co nam Riot tu oferuje ?

 

Troche śniegu mogli by dać,

aby klimat tu się zrobił,

bo na święta tak wypada,

śnieg tutaj obowiązuje !

 

Święta, święta i po świętach,

wszystkie skiny wykupione,

mapy brak, więc świąt też nie ma,

Riot prosimy, tego trzeba !

 

 

 

Pytanie.

Czy mogę zrobić jeszcze np. kartkę, bo nie pisze, że można wystartować w jednej z kategorii.

Jeszcze jedno, jak robię kartkę, to wszystko musi być własnoręczne ? Nie mogę sobie np. wydrukować Teema wkleić go i coś tam dorobić ? (wolałbym, żeby tak nie było :D) Czy wszyściutko samemu, rysunki itp. na tym mają być

 

Możesz wydrukować takiego teemo, lecz niech elementy wokół niego będą zrobione np z jakiś małych bombeczek, jakiejś trawki z papiery czy coś w ten deseń.

Lecz zrobiony własnoręcznie z jakiś rzeczy papierniczych będzie zasługiwało na więcej punktów, więc warto się postarać i natrudzić.

 

 

 

Proszę takie pytania kierować do tego tematu, z góry bardzo dziękuję.

Pozwoli nam to zachować estetyczność tematu bez zbędnych postów.

 

Link : [Dyskusja] Świeta w League of Legends

 

Pracę można składać do 24 grudnia 2012roku!

w83od2.jpg

Opublikowano

Nie jestem dobry w tej dziedzinie, ale wymyśliłem jakiś wierszyk na 62 wersy. :D

 

Jak co roku, każdej zimy,

dzień jest taki bardzo miły.

Stół z rodziną, potraw tuzin,

nikt tu dzisiaj się nie nudzi.

Choinka w ciemności świeci,

po prezenty biegną dzieci.

Prezent pierwszy, prezent drugi,

nikt w robocie się nie trudzi.

A ja sobie w LOLa gram,

to jest ten świąteczny czar.

Pierwsza gwiazdka już na niebie,

a ja se przy kompie siedze.

Wszyscy kolędy śpiewają,

a mi kumple buffa dają.

Idzie do mnie siostra, brat,

razem chcemy w LOLa grać.

Ma familia karpia je,

a ja tu na Branda klne.

Mikołaj do okna wali,

a mnie goni w grze Akali.

Choinka już zrzuca igły,

że aż mi rankedy zbrzydły.

Gram dziś w wieczór na normalu,

dziadek dostał aż zawału.

Olaf rzuca swym toporem,

ja się chowam za tym worem.

Bombka aż z choinki spadła,

moja ciotka strasznie zbladła.

Fizz nam swoją rybkę wzywa,

tak to w życiu czasem bywa.

Gramy, gramy, lecz padamy,

wrogowie to zwykłe chamy.

Wnet przybywa Katarina,

penta killa w grze zdobywa.

Inhibitor już zniszczony,

a nasz nexus obroniony.

Lecz wrogowie ożywają,

nasi ludzie wciąż dedają.

Teemo strzela, koniec gry,

lecz się nie przejmuje tym.

Jeszcze raz dziś będę grać,

lecz na razie idę spać.

Wstałem, biorę myszkę w rękę,

brat mnie trafił pięścią w szczękę.

Nową postać se kupiłem,

swoje ELO poprawiłem.

Nową skórkę se kupiłem,

tak dziś święta obchodziłem.

Lecz nie na tym rzecz polega,

choć się tego nie dostrzega.

Ja pamiętam taki czas,

kiedy radość była w nas.

Nikt z rodziny w LOLa nie grał,

tylko przy tym stole gderał.

Dziś ten stolik stoi pusty,

niczym bigos bez kapusty.

Każdy chce mieć takie święta,

co się długo je pamięta.

Zamiast w święta być przy kompie,

chociaż ja w to strasznie wątpie.

Siedź z rodziną przy swym stole,

zamiast grania w gry, matole!

1398258449-U383457.png

Opublikowano

@up zajebisty :)

 

ja tez sproboje, a co !

 

uprzedzam, z raczej sie do tego nie nadaje, ale zawsze jest troche zabawy :)

 

Kiedy swieta sie zblizaja,

A w domu swieci choinka,

Ludzie rpkow zapas maja,

A u mnie gosci swiateczna Katarinka,

Czarodziejski to czas, kiedy kazdy jest mily,

Nie ma hejtow, ani trolli,

Ktore by sie przy baronie gonily,

Do Gragasa Mikolaja, jak co roku pisze list,

O prezenty i o elo, az za oknem slysze gwizd,

To mikolaj z hecarimem,

Goni ich rengar z wielkim limem,

Skonczmy juz te bzdury,

I sprawmy by nasze elo polecialo do gory,

Z kumplami rankeda zaczynamy,

Przed rodzina sie chowamy,

Latwa wygrana, nie ma co,

Lol uzaleznia bo to samo zlo,

Tak mowi moja mama i tata,

Bo nie wiedza jakie penty strzela kata,

Juz za rok moze dwa,

Wszyscy beda mowic, ze to wspaniala gra,

Amumu mi prezent przyniosl, a maokai mi go rzucil,

Kha`zix sie z rengarem poklocil,

Ale gwiazdka to czas zgody,

Sona nam zaspiewa piesni do zagrody,

A tam w zlobku maly lezy,

W lozku z miekkich pierzy,

Vi sie zwie ta istota,

Kolejna OP postac wydana przez Riota,

Powiem jedno tak jak Phreak,

Czyli z jungli pewien shrek,

Kup trinity i to na tyle,

Zycze wam wszystkiego najlepszego, Krokodyle !

Opublikowano

Grafika

 

beznazwy1ye.png

 

 

Tekst

 

Święta do nas zawitały

i prezentów wiele dały

Skórek przyszło co niemiara

wzrasta w LoLa nasza wiara

ELO cały dzień wbijamy

do zabawy zapraszamy!

By najlepszym wnet się stać

postrach wśród tych słabszych siać

Już do gry się logujemy

w nasz świat LoLa wskakujemy

By świętami się podzielić

dobre od zła wnet rozdzielić

Przeciwników pokonamy

do historii się dodamy

Żeby sławy poznać smak

naszych wrogów już jest brak

Już się kończą święta w LoLu

wszyscy płaczą jak w przedszkolu

Bo to święta - piękna sprawa

lecz w grze dalej jest zabawa.

 

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Tekst:

 

 

Wracam do domu zmęczony

Mówię sobie: „Cały czas ta szkoła”

Mama na obiad już woła

Lecz ja odpowiadam:

„Hola!Hola! Toż to pora na partyjkę LoL’a!

Nasuwa się następnie pytania: Kim by tu zagrać?

Może Gangplankiem, nieustraszonym piratem,

A może Dr. Mundo bezlitosnym katem?

Wybieram GP, ah, jak ja kocham te jego krytyki

Do zdobywania fragów mam już nawyki

Nim się obejrzałem jestem już na polach Summoner’s Rift

Nie w moim zwyczaju jest oddawać fragi „As a gift”

Walczę ramię w ramię z moimi towarzyszami, Lee Sinem, Vladkiem i innymi.

Gramy o first wina, nie możemy przegrać: byłaby to kpina!

Niestety, przegrana dzisiaj nas spotkała

Do zwycięstwa potrzebne jest zgranie, szczęście i silna wola

Cóż, to są uroki LoL’a!

 

Opublikowano

nie ma przeciez mikolaja

gramy w lola dzis do rana

nie ma juz tej magii swiat

bierzcie ta wigilie stad

cel na dzisiaj elo tysiąc

wbije mamo moge przysiąc

ale juz polaczki siedzą

i kotleta smacznie jedzą

znowu przegram tak się boje

zaraz tym polaczkom wpoje

ze to ja sotejrak smurf high elo

jestem lola napoleon

biore tutaj zileana

stary dziadek lubie pana

rzuca bomby i przyspiesza

chyba mi zegar pospiesza

bo juz teraz za piec czwarta

to niewazne mialem farta

bo wygralem dzis renkeda

nic wiekszego szczescia nie ma

bo tak to juz w swieta bywa

ze do rana mocno grywam

Opublikowano

Skromny wierszyk. ;p

 

 

Czipsy, cola gramy w lola!

Taka to świąteczna dola.

Wszyscy razem sie zbierajmy,

W lol'a całe dnie rezajmy,

Idą świeta, bedzie święty,

A ja czekam uśmiechnięty,

Na prezenty pod choinką,

Pootwieram je z rodzinką,

Może znajde paysafecard'a,

Troche Riotów, będzie frajda,

Gragas sobie piwo żłopie,

Śniegmerdinger już na topie,

Stawia sanki, a w nich kule,

Myśle, że je poznasz czule,

Stun na twarz, rakieta leci,

Śnieżki, ulti, płaczą dzieci,

Mama krzyczy do kościoła,

Że mnie niby księżyk woła,

Mamo, mamo to nie dla mnie!

Musze jeszcze zabić Annie.

Czas do stołu, już gotowe,

Szczerze, oczy mam matowe,

Leci team fight, mina blednie,

Nooby w team'ie zipią ledwie,

W krzakach wszyscy się zkampili,

Bo Barona już ubili,

Razem z team'em się wbijamy,

Kata jeden, dwa, trzy trupy,

W trzy sekundy już padamy,

Kata ma dimejdża z dupy,

Rozpoczęte głosowanie,

Na szybciutkie się poddanie,

Jeden, dwa, trzy, cztery taki,

Meczu koniec morał taki,

Że z noob team'em,

Dobre staty, mecz przegrany,

To jest skandal niesłychany.

Zamiast wściekać się okropnie,

Postój sobię chwilę w oknie,

Sylwester szybkim krokiem idzie,

Myśle, pogram se na midzie?

Nie! Pójdę sobie z kolegami,

Wróce znowu najarany,

Później może pogram z wami,

Sprezentuje ze dwa skiny,

Trójki sobie zarezamy,

Wycisk wrogom wielki damy,

A więc zamiast grać w te święta,

Bo mikołaj nas spamięta,

Lepiej spędź je należycie,

Wnet zobaczysz lepsze życie.

 

Opublikowano

3yKi7.png

 

dodaje wierszyk

 

wszyscy dobrze święta w lol'u spędzamy

nawet jak się ze sobą o elo sprzeczamy

jeden drugiemu w morde przyfasoli

ale nikogo to naszczęście nie boli

bo razem się lubimy

chociaż czasem też kłócimy

to i tak bardzo nam zależy

bo każdy z nas daleko mierzy

jeden sottery, który elo wbija

czasem spadnie bo się przepija

drugi mroziaczek co prezenty rozdaje

czasem mniej bo potajemnie powyprzedaje

trzeci wojtaso co choinki ochroni

jak go czasem pies policjanta pogoni

czwarty chorazy co pałe opierdala

jak mu się morda czasem rozwala

piąty to mopsio co rzuca wulgami

jak mu się w ryj nie da to strzela ampułami

szósty uciekł przerażony daleko

gdy zobaczył mroziakowe mleko

 

 

JP7SYyZ.gif

 

Opublikowano

Tym razem nasz teemo przebrał się za pomocnika mikołaja :D

1356297563-U331881.jpg

Nie jestem jakimś dobrym rysownikiem no ale zawsze warto spróbować :)

Ps. proszę nie zwracać uwagi na napis wiem że beznadziejny :P

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

coś ode mnie ...

Powodzenia pozostałym uczestnikom ;)

 

60512554663132024750.png

 

rendery:

 

62176876263768243035.png

18117352683671249910.png

GG 13384171

Metin2 Helper || Metin2 Player || Krytyk || Grafik || CS 1.6 Player

Opublikowano

Tekst:

Kiedy idzie zima zła, każdy zmarźluch w LoL'a gra,

Raz na midzie, raz na topie,

Spod śniegu nikogo nie wykopie.

Hu hu ha hu hu ha,

Może jak wygram kilka Riot Pointsów Pan mi da,

Bardzo by mi się to przydało,

Krzty piękna do gry dodało,

Do championa skórke bym sobie kupił,

Oby oczu mi nikt nie wykupił.

Więcej rymów nie wymyślę,

Więc jak wygram to PW niech mi Pan wyślę.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Kiedy wchodze na rankeda,wnet mnie cos do glowy strzela.

Może pójde se na topa nikt ireli nie pokona.

Team gotowy zaczynamy gry tak łatwo nie oddamy!

Wszystko pięknie fantastycznie mroczna diana midem idzie.

Ja na lejna szybko biegne farmy przecież nie oleje.

Patrze jungle kto tu jest to jest warwick brzydki pies.

Coś się dzieje na mych plecach karthus ulti swym napieprza.

Koniec farmy czas na mida trzeba inicjować team fight.

Już tej walki dobiegł kres quadra killa wbil dziś ez.

Po godzinie mamy sura nasz przeciwnik nas odrzuca.

Ja szczęśliwy wchodzę w lobbt +12 elo w morde...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...