Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crackowanie Tibiabot Ng [wszystkie Wersje]


Bionic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elos chciałbym pokazać wam jak zcrackować bota "TibiaBot NG"[Wszystkie Wersje]

 

Niema co przeciągać ;d

 

1. Najpierw ściągamy bota w wersji 4.5.0, ale, że tibiabot.com zablokowała dostęp do tej wersji, podaję własny upload:

http://www.speedyshare.com/489420246.html

2. Następnie ściągasz Winhex 12.35sr2 (DOKŁADNIE TA WERSJA!) z

np. dobreprogramy

3. Po zainstalowaniu (setup.exe), uruchomieniu WinHexa i zamknięciu wszystkich zbędnych okienek, kliknij "Register" w menu "Help", a następnie wpisz ten kod:

 

Name: "falanga88"

Addr1: "slava"

Addr2: "bohaterom"

Key1: 76A090C08700101857109854C04AB2A4

Key2: 0B9D47A44BC790740C66AF38E2A99651

Chksm: 4E

 

4. Nie zamykając Winhexa odpalamy Tibię i bota, klikamy w "Enter Key" i kopiujemy swój "Hardware Fingerprint" - nie wyłączamy bota!

5. Następnie w Winhexie naciśnij Alt+F9, uruchom proces "loader" (ten niżej). Wybierz z loadera opcję "Entire Memory" (2 razy kliknij).

6. W menu "Search" kliknij na "Replace Text".

7. W "Search for" wklej zawartość schowka (czyli swój Hardware Fingerprint). W "Replace With" wpisz 82AD-20CE. Zamień z "ASCII" na "Unicode", i zamiast "Replace all occurrences" zaznacz "Prompt when found". Ok zatwierdź to.

8. A teraz: "Search" -> "Replace hex values" -> "Search for:" 358AC0E665. "Replace with:" B8CE20AD82. Zatwierdź wszystko

9. I jeszcze raz, ale inne liczby: "Search" -> "Replace hex values" -> "Search for:" 33865C200000. "Replace with:" B8CE20AD8290.

10. Przejdź do TibiaBot NG (nie wyłączając Winhexa) i jako kod wklej:

 

Name:

Slawomir T Kordjalik

Password:

000016-YNCHXM-D99JAW-BFV18Y-PG4XBG-W22TD7-ZQHE6J-97VYZX-42QGQY-KP4TGQ

 

..Możesz już wszystko pozamykać.

 

11. Następnie ściągamy najnowszą wersję NG bota z

tibiabot com (Podałem także w Upie)

i instalujemy go gdzieś na dysku.

12. I ostatni krok, to podmienienie pliku hook.dll z folderu najnowszego NG bota na hook.dll, ktory znajduje sie w folderze bota wersji 4.5.0.

13. Uruchamiasz TibiaBot NG z folderu NG 4.5.0.

 

Od tej chwili TibiaBot NG jest w pełni dzialający pod najnowszą Tibię !! :]

 

 

Wszelkie pytania lub jakieś problemy związane z botem proszę umieszczac tutaj lub pisac na PW.

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...