Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.5][100 SLOTÓW][MASZYNA 8GB][BEZ LAGÓW] -- Gold-Craft -- Serwer o którym marzysz!


Madzia. <33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).pngcooltext839474507.pngIron_(Block).png

de2zjo.gif IP : mc.pro-k.pl:2017

====================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : mc.pro-k.pl:2017

de2zjo.gif Typ : Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 100

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.5

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - FUSH

 

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce

 

41463181704665100085.png

 

Gold-Craft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 8GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Wszystkie pluginy na rozgrywki są przerobione dropy

To tylko niektóre zalety Gold-Craft!

Zachęcamy do pisania propozycji opinii o serwerze ;-)

 

.

 

.

Opublikowano

Ladny serwer ,wbilem i od razu nie zauwazylem najmniejszych lagow ;)

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Serwer godny polecenia , wbiłem i jak raz miałem 140fps'ów ( na słabym laptopie :s )

 

wtf? Im lepsza maszyna serwera to ty masz wiecej fps'ow? o.O pierwsze slysze o.O

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...