Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Święta... Lepiej kupić 4 GB RAM czy głośniki komputerowe ?


Hellos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Już niedługo święta a ja nie wiem czy lepiej mam sobie kupić 4 GB ram (w kompie mam tylko 2 GB ) czy lepiej kupić głośniki (mam bardzo słabe) .... I otóż do was moje pytanie... Lepiej głośniki czy lepiej RAM'y ? .... Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :)

Opublikowano

Ok te słabe głośniczki mi wystarczą... biore ram.. Aha a jeszcze 1 pytanie... Jeżeli mam sprzęt :

 

Procesor : Pentium? 4 CPU 2.80 GHZ

Windows XP Home Premium SP 3

Karta Graficzna : NAVIDIA GeForce 8400GS 512 MB

 

To wytrzyma mi 6 GB ram ? (mam 2 GB ale chcę dokupić 4 GB)

 

czekam na odpowiedz :)

Opublikowano

Ok te słabe głośniczki mi wystarczą... biore ram.. Aha a jeszcze 1 pytanie... Jeżeli mam sprzęt :

 

Procesor : Pentium? 4 CPU 2.80 GHZ

Windows XP Home Premium SP 3

Karta Graficzna : NAVIDIA GeForce 8400GS 512 MB

 

To wytrzyma mi 6 GB ram ? (mam 2 GB ale chcę dokupić 4 GB)

 

czekam na odpowiedz :)

Podaj łaskawie płytę główną, bo przecież ten RAM nie bedziesz montował w CPU czy GPU....

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Mam Asrock (wejście DDR 3 .. ) ... ale mi chodzi o to czy windows XP z tymi parametrami :

 

Procesor : Pentium? 4 CPU 2.80 GHZ

Windows XP Home Premium SP 3

Karta Graficzna : NAVIDIA GeForce 8400GS 512 MB

 

 

Wyczyta mi wgl 6 GM ram ? Nie za słaby procesor ? Czekam na odpowiedz

Opublikowano

32 bitowe czytają do 3,25GB RAM'u. Napisałeś ten temat w złym dziale, więc źli ludzi ci odpowiedzieli (oprócz Flapa). Do tego komputera nie opłaca się już ładować RAM'u, więc te głośniku kup może, ale ile masz hajsu?


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...