Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dylemat] Święta święta i prezenty. Za chiny nie wiem co dostać.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Chciałbym się was poradzić co możnaby dostać na święta

to może być coś +/- 350zł.

 

Telefon mam sprawny.

Tablet za tą cenę jest nieopłacalny.

Kasy samej w sobie raczej nie dostane.

Hm, doradźcie mi ;)

Ubrania też mogę dostać ae to nie w ramach prezentu gwiazdkowego.

Opublikowano

Gierek nie polecam kupować, bo i tak większość można sobie pobrać, oraz jest wiele darmowych i świetnych gier.

Kup fajne ubrania, buty, książkę, albo Ram do kompa :D

Opublikowano

Pomyśl czego oczekiwałeś/ chciałeś dostać przez ten rok jeśli kilka rzeczy się nazbiera wybierz to najbardziej przydatną :P. My Cię nie zmusimy dokupowania czegoś co Ci jest niepotrzebne albo co Cię nie interesuje ;p

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

Books. Lots of fuckin' books.

 

Książki. Jednak wątpię, żebyś o to poprosił. Wybacz, ale z tego co napisałeś w tym temacie już mam o tobie wyrobione zdanie i nie wyglądasz na człowieka, którego interesowałyby wartości intelektualne...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

plastikową lalę, gotowce (sprawdziany), książki, aparat

Opublikowano

Czemu piszecie o tylko o grach, konsolach? Weź kasę, kup sobie jakieś race morskie na sylwestra po 15zł/szt. montane za 19zł/400ml, zabaw się trochę. Gry, konsole się nudzą...

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Jakaś kieta, ewentualnie buty na wiosnę markowe, głośniki, kogz...

Opublikowano

Jakaś kieta, ewentualnie buty na wiosnę markowe, głośniki, kogz...

mama wie, że ćpasz? - ćpanie wie, że masz mame??

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano
mama wie, że ćpasz? - ćpanie wie, że masz mame??

Wiedzą.

Opublikowano

Poproś o kasę, jeżeli powiedzą że nie to wciśnij coś że zbierasz sobie np. na nowego kompa lub coś innego. Bo z tego co czytam wszystko praktycznie masz.

Opublikowano

ja bym polecił jakieś słuchawki albo głośniki.. jak masz skuter to części.. albo poproś rodziców o kaskę bo chcesz uzbierać na coś konkretniejszego np. skuter to może ci kupią

Opublikowano

Ps3 mam do tego bf3, MOH WF, zastanawiam się na PS plus.

 

Słuchawki mam takie dupne jesli chodzi o nauszne, a dokanałowe mi wystarczają.

 

Może ktoś orientował by się za jakimiś ciekawymi gadżetami do netbooka 12 calowego? Tylko nie podkładke chłodzącą, po pozyczam ją od siostry czasem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...