Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wyrzuca mnie z mojego serwera do okna logowania!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam swój prywatny serwer hamachi. I mój problem polega na tym że dodałem swój serwer na Metin2 SF mod 2011. Wszystko ładnie, loguje się wybieram postać i loga mnie do okna wybierania serwerów.

Serwer jest na plikach by Taki_Niesmialy.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Nie. Słyszałem że nie potrzeba, jeżeli to jest na moim kompie. Jeśli jest potrzebne to jeszcze jakie porty odblokować?

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym sysser, ale może to pomoże: Metin2 Sf mod jest zainstalowany na zpatchowanym metinie 2

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Jest plik w cliencie syserr.txt

 

Porty muszą być odblokowane

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error

1216 18:17:52997 :: granny_shared_vbs:

1216 18:17:52997 :: 0: 40

1216 18:17:52998 :: 1: 20

1216 18:17:52998 :: 2: 20

1216 18:17:52998 :: 3: 40

1216 18:17:52998 :: 4: 1

1216 18:17:53001 :: 5: 20

1216 18:17:53001 :: 6: 0

1216 18:17:53001 :: 7: 0

1216 18:17:53001 :: 8: 0

 

A kto poda porty do odblokowania ma +

Pozdrawiam, MrArek1000

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error

1216 18:09:08428 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error

1216 18:09:08428 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error

1216 18:17:52997 :: granny_shared_vbs:

1216 18:17:52997 :: 0: 40

1216 18:17:52998 :: 1: 20

1216 18:17:52998 :: 2: 20

1216 18:17:52998 :: 3: 40

1216 18:17:52998 :: 4: 1

1216 18:17:53001 :: 5: 20

1216 18:17:53001 :: 6: 0

1216 18:17:53001 :: 7: 0

1216 18:17:53001 :: 8: 0

 

A kto poda porty do odblokowania ma +

tu masz potry Porty do odblokowania:

- 80 - strona

- 3306 - mysql

- 11002 - logowanie

- 13000 - ch1

- 13001 - ch2

- 13099 - ch99

 

a co do błędu to chyba kombinowałes cos w d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1

i prawdopodobnie to jest wina

sygnawe.png


Opublikowano

Ja mam podobny problem tylko że się nie moge wgl. zalogować blad wyskakuje pong jest tu i tu dobry porty all odblokowane,konfiguracja dobra wiec nie wiem

 

syser

0630 08:15:11759 :: granny_shared_vbs:
0630 08:15:11759 :: 0: 40
0630 08:15:11759 :: 1: 20
0630 08:15:11759 :: 2: 20
0630 08:15:11759 :: 3: 40
0630 08:15:11760 :: 4: 0
0630 08:15:11760 :: 5: 20
0630 08:15:11760 :: 6: 0
0630 08:15:11760 :: 7: 0
0630 08:15:11760 :: 8: 0
ps pliki by takniesmialy

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

 

Ja mam podobny problem tylko że się nie moge wgl. zalogować blad wyskakuje pong jest tu i tu dobry porty all odblokowane,konfiguracja dobra wiec nie wiem

 

syser

0630 08:15:11759 :: granny_shared_vbs:
0630 08:15:11759 :: 0: 40
0630 08:15:11759 :: 1: 20
0630 08:15:11759 :: 2: 20
0630 08:15:11759 :: 3: 40
0630 08:15:11760 :: 4: 0
0630 08:15:11760 :: 5: 20
0630 08:15:11760 :: 6: 0
0630 08:15:11760 :: 7: 0
0630 08:15:11760 :: 8: 0
ps pliki by takniesmialy

a jak konfigurowałes maszyne w sysinstall to dobrze IP wpisałes ? i z jaką koncówką masz IP w launcherze

sygnawe.png


Opublikowano

Tutaj masz maszyne :

 

hcc8.png

 

A w laucherze mam ip z hamachi z koncowka 100

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Tutaj masz maszyne :

 

hcc8.png

 

A w laucherze mam ip z hamachi z koncowka 100

 

 

i wszystko jasne :) jeżeli jestes włascicielem serwera to w launcherze musisz miec IP z normalną koncówką a reszta graczy z koncówką 100

sygnawe.png


Opublikowano

własnie on powinnien mieć z .100 a iinni z normalna koncowką nie rób go za chuja.

dziwne ze ja mam z normalną inni z końcówką 100 i wszystko hula coś ci się pomyliło czytaj wyżej koleś wyraźnie napisał ze ma z końcówką 100 i mu nie działa :)

sygnawe.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam podobny problem, tylko że u mnie wszystko cacy, a za to u kolegi wywala po wybraniu postaci. Próbowałem z różnymi końcówkami (z .100 i bez) i bez zmian ;x W syserr.txt nic nie ma. Wiecie jak temu zaradzić ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...