Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Moze mi ktos podesłać tuta o co chodzi z tym honorem?


Glatorian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest ramka i tam jest przyjaciel, spolecznik, honorowy przeciwnik i cos tam jeszcze.

 

I to potem dostaje się taka wstążka.

 

Możecie mi wypisać kolory wstążek co od czego i od ilu jest ?

 

Mam 20 spolecznikow i chce wiedziec kiedy bede mial wstazke.

'' Z TEGO NIC NIE BĘDZIE LECZ POWSTANIE ! ''

Opublikowano

Wstążki pokazują się automatycznie, po osiągnięciu odpowiedniej ilości punktów. Ale:

  • zależne to jest, od ilości banów na Ciebie i raportów przez ostatni okres czasu (miesiąc np.)
  • czy handlowałeś honorem, rozdawałeś byle komu, bez powodu, itp.
  • jak często dostałeś honor, społecznik, itp.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Nigdy w sumie nie wiadomo kiedy jakąś dostaniesz ^^

Z tego co mi wiadomo to zależy od tego jak często dostajesz jakiegoś "honora" ;d

Bo np. Widuje ludzi z 200 teamwork i nie maja a widzę ze ktoś dostał 30 i ma :)

A kolory to chyba: (nie jestem do końca pewna) :D

Niebieska - Helpful

Zielona - Teamwork

Żółta - Great Leater (chyba połączenie tych 2 wyżej)

Czerwona - Horonable Opponent

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...