Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Komputer do 1900 zł w techplanet Gry/Grafika/M-OC


CiasteczkoMen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro mam kupić nowy komputer do 1900 zł MAX na techplanet.pl. Mam laptop, więc nic nie zostanie, sama skrzynka. Oprócz do gier będzie używany Sony Vegas. Takie coś za 1900 zł mam:

Phenom II X4 965 BE

Asus HD7850 DirectCU II (Sapphire droższy jest, a więcej niż 1900 zł nie wydam)

MSI 970A-G46 (Ta płyta, więcej niestety nie wydam)

Brutus 410

8GB Ram Corsair

Spartan Pro

Dysk Segate 500GB

Thermaltake Smart 530W

Opublikowano

Ram weź z GoodRama zaoszczędzisz :P

 

http://techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/goodram-ddr3-8gb-1333mhz-cl9,27612.html

 

Dysk moja propozycja na WD`ka zmień droższy tylko 3zł ale jak dla mnie bardziej stabilniejszy

 

http://techplanet.pl/produkty/dyski-twarde/western-digital-caviar-500gb-sata3-wd5000aakx,14805.html

 

Kartę graf też bym zmienił na :

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/sapphire-ati-radeon-hd7850-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express,33483.html

 

Dołożył byś trochę i byś wyszedł na + .

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

GoodRAM ssie. Drogi i słaby. Dysk OK. GPU dobrze, że ASUSA bo ma dobre chłodzenie. Moim zdaniem to jest dobry zestaw.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Na Sapphire nie mam kasy, a w testach jakiejś wielkiej różnicy nie ma, ja gram w 1440x900, więc powinna mi wystarczyć. WD i ten ram mogę wziąźć ;)

Nie bierz tej chujowej MOBO!

Zmień na ga-970-ud3

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Mały ref ;)

Warto kupić zestaw po świętach?

Musisz kupić po świętach jak będzie czyszczenie magazynów, bo wtedy ceny spadną ja też czekam z kupnem MOBO do stycznia :D

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ok, to kupuje po świetach i przynajmniej będe miał coś lepszego :D I możesz powiedzieć czy z tym zestawem z pierwszego postu, tyle, że: grafika na Sapphire HD7850 1GB/2GB i mobo na GA-970A-UD3 będzie działać BF3 na high/ultra?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...