Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Master i Vayne pod offtanków na topie


WódkaUzdrawia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Co o nich sądzicie w takim ustawieniu?

 

Grałem dzisiaj vayne na topie na garena i nie było źle, chociaż przy gankach było ciezko. Ale to dosyć stronk pick na topa. A Waszym zdaniem ?

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

Kilka dni temu też grałem na Garena na topie, skończyłem z 22:1 (niezłe warzywko z niego było) i nie robiłem się wcale pod offtanka, może być mozna, prawie flash pod Q, odepchnięcie z E i niewidzialność :) Masteren na topie nie grałem, ogólnie za nim nie przepadam.

Opublikowano

Vayne na topie? Nowa meta czy jeszcze 30lvl nie ma?

Vayne only adc jak dla mnie...

Master ap na mida całkiem fajny lecz polega tylko na alfa strike.

Wyjdź kidmodzie.

Pewnie nigdy nie widziałeś takich picków jak ap soraka mid, adc brand czy nawet vayne jungle (w s1 i s2 dawała rade nie wiem jak s3) które potrafią wygrać gre.

 

Master ap no to chyba każdy wie że fajny dmg robi, ale tu chodzi o offtanka.

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

Wyjdź kidmodzie.

Pewnie nigdy nie widziałeś takich picków jak ap soraka mid, adc brand czy nawet vayne jungle (w s1 i s2 dawała rade nie wiem jak s3) które potrafią wygrać gre.

 

Master ap no to chyba każdy wie że fajny dmg robi, ale tu chodzi o offtanka.

 

I tutaj Cię rozczaruję bo widziałem, i sam grałem vayne na jungli.

O gustach się nie dyskutuję, jednemu bardziej podoba się gra vayne na bocie niż na topie, tyle.

w83od2.jpg

Opublikowano

Vayne na topie ? wystarczy ktoś kto ma doskok. Np rengar czy riven, Vayne może ich odepchnąć lecz ona ma manę która sie kiedys skończy. Lub np talon który zje ją zanim uciszenie się skończy.

graphic.png


 

Opublikowano

Vayne jest dobra na topa jest jeden warunek w jungli musisz miec malphite amumu maokai bot musi miec supp aliego albo leona albo nunu

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Vayne na top ? A kto ci zabroni ? Na niektórych champów może być kontrą, np. na tego Garena.

Opublikowano

Chciałem zagrać jak wy ;p na drafta i co z tego wyszło? "Idiot top vayne? hahaahaha" "don't play LoL" "go play tetris" "You pick vayne i afk" "leave or i feed" Tak sobie pograłem

Opublikowano

Vayne na topie? Nowa meta czy jeszcze 30lvl nie ma?

Vayne only adc jak dla mnie...

Master ap na mida całkiem fajny lecz polega tylko na alfa strike.

 

 

Może i klepie dmg z alfy lecz może wbić się w 5 i w tf robić za tanka dzięki medytacji, więc nie tylko alfe pod ap ma dobrą

Opublikowano

Może i klepie dmg z alfy lecz może wbić się w 5 i w tf robić za tanka dzięki medytacji, więc nie tylko alfe pod ap ma dobrą

 

Dostanie stun'a, silence, ult od lee czy cokolwiek i już po medytacji i każdy go zje w kilka sekund

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...