Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Początek przygody z grafiką


stokarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej , kiedys bawilem sie grafika i teraz chce do tego wrocic bo juz mi sie troche nudzi granie w lola.

Ale do rzeczy .

Wtedy ogarnalem gimpa w 101% ale teraz juz prawie nic nie pamietam .

Zapomnialem wiekszosc okreslen wiec przydal by sie jakis slowniczek.

Chcialbym od razu przejsc do photo shopa ale nie wiem ktora wersja bedzie najlepsza. A wiec w skrocie potrzebuje paru porad oraz dobrych

poradnikow moga byc nawet platne kursy. Aha i znam strone gimpuj.info i

wszystkie posty typu zacznij od gimpa beda raportowane. Oczywiscie

nagradzam likami :)

 

Ups zrobilem maly blad w nazwie tematu bo pisze z telefonu , moze to jakis mod poprawic ?

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Pomoze ktos? :(

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Jeśli chodzi o photoshopa to najlepiej jest zawsze mieć najnowszą wersję, nie ma błędów, są poprawki, itd.

:)

Co do stron :

 

www.sigtutorials.com

www.sig-lab.com

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Ja pracuję na CS5 ale pewnie najnowszy photoshop będzie lepszy. Tutaj mamy tutoriale:

http://www.mpcforum.pl/forum/365-adobe-photoshop/

Polecam też utworzyć galerię, tutaj:

http://www.mpcforum.pl/forum/254-grafika/

Tutoriale możesz znaleźć na innych stronach tj. deviantart, graffika, artifice.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Tak jak koledzy wyżej, zamiast Gimpa polecam Photoshopa - jak dla mnie jest prostszy, może dlatego, iż sama od niego zaczynałam.

Polecam najnowsza wersję - więcej opcji i bugfixy w zanadrzu.

Na początek tutoriale, tu masz dwa bardzo dobre fora graficzne, może coś znajdziesz -

grafart.org

graffika.pl

Masz tam rowniez duzo przydatnych materialow do prac. ;)

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Gimpuj.info nie polecam, nie znajdziesz tam zbyt profesjonalnych tutoriali.

Stąd polecam brushe (takie na początek):

http://www.brusheezy.com/

I jak Heniuś napisał, otwórz własną galerię, dzięki temu będziesz wiedział w czym popełniasz błędy. Mi galeria bardzo pomogła.

Game Over

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...