Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftMania Zapowiedz [RolePlay] [Dedyk] [1.4.5] [No-Premium]


Kajojeeek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gcwGs.png

beznazwy2zs.png

Siemka chciałbym wam zaprezentować zapowiedź serwera minecraft RolePlay.

Jeszcze nie wiemy kiedy wystartuje lecz niedługo podamy tą informacje :)

Serwer będzie posiadał TS3 i stronę www :) Co do ilości slotów to 20 z możliwym powiększeniem :)

Teraz trochę o rozrywce :D

Co tydzień bedą losowane różne przedmioty :)

A co miesiąc Vip :>

Możliwe że będzie konkurs w którym do wygrania GiftCode :D

bez2nazwy2.png

Właściciel

RefikPL

 

HeadAdmin

TwrGG

 

Rekrutacja

 

Zamknięta

 

Wszystkie podania które napisaliście zostaną rozpatrzone :)

 

 

 

 

beznaz22wy2.png

Niedługo podamy ponieważ są dopasowywane i spolszczane

b2eznazwy2.png

Aktualnie Brak

 

 

 

 

Wraz z teamem serwera dziękujemy Publikatorowi za grafike

:)

Opublikowano

Chciałbym zgłosić się na moda :)

Komendy 9/10

ts jest

mikro jest

13 lat ale ogarniam :X

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Wiek: 16

Znajomosc komend podstawowych pluginow:9/10 tylko niektóre dodaki sa mi obce :D

Ile grasz w minecrafta: od alphy

Ile czasu możesz poświęcić na serwer: okolo 4h

Będziesz wpłacał kasę na serwer?: Nie :P

Mam mikro ts/skype

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...