Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę nic niszczyć:/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Problem polega w tym, że zbudowałem spawn. wpisałem /setspawn , i nie mogę nic niszczyć.

Pomoze ktos? Mam PermissionsEX, i Essentials

Opublikowano

Zapewne nie masz opa. Na spawnie 30 kratek od niego nie można nic niszczyć. Daj sobie op'a, bądź odejdź na 30 kratek.

Opublikowano

Zapewne nie masz opa. Na spawnie 30 kratek od niego nie można nic niszczyć. Daj sobie op'a, bądź odejdź na 30 kratek.

Ale ja chcę urządzić spawn..
Opublikowano

Jeżeli chcesz niszczyć na terenie spawnu musisz wpisać /op swój nick wtedy powinno pomóc ^^

Polecam sę na przyszłość ;3

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

jezeli tylko na spawnie nie mozesz niszczyc wejdz w server properties i zmniejsz ochrone spawnu, jezeli na calym swiecie dodaj do permissionsEX :

- modifyworld.*

xxx

Opublikowano

Zimny, a może w opcjach chat wyłączyłeś? ^^

Też raz tak miałem myślałem, że to wina serwera, a chat sobie wyłączyłem ;3

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

Usuń pluginy takie jak Modifiworld i ChatManager [ChatManager usuń jeśli nie masz pluginu odpowiadającego za czat]

Nie mam takich pluginów.
Opublikowano

Zimny, a może w opcjach chat wyłączyłeś? ^^

Też raz tak miałem myślałem, że to wina serwera, a chat sobie wyłączyłem ;3

Nie wyłączyłem, nigdy nic nie kombinuję w ustawieniach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...