Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak założyć własny serwer?


BerECiaK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym założyć własny serwer ET i mam kilka pytań:

1. Czy jak kupię serwer na zabijaka, to będę musiał ręcznie wgrywać moda NQ?

2. Jak dodać sound packa na serwer NQ?

3. Jak na serwerze dodać własne opcje pod Esc?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chciałbym założyć własny serwer ET i mam kilka pytań:

1. Czy jak kupię serwer na zabijaka, to będę musiał ręcznie wgrywać moda NQ?

2. Jak dodać sound packa na serwer NQ?

3. Jak na serwerze dodać własne opcje pod Esc?

Witam,

1. Tak, jeżeli kupisz do zabijaki serwer to musisz mod wgrać ręcznie. Jednakże mogą Ci oni pomóc w helpdesk jak byś miał jakiś problem.

2. Sound pack możesz utworzyć samemu lub ściągnąć gotowy z internetu a potem wgrać do folderu z modem plik .pk3. Jeżeli chcesz sam utworzyć musisz wybrać muzyczki jakie chcesz, potem zmienić ich częstotliwość jakimś programem np. wav mp3 converter, a potem spakować do pliku .pk3 programem pakscape i wgrać do folderu z modem.

3. Aby dodać pod Esc własne opcje musisz utowrzyć specjalne menu jednakże nie ma do tego gotowego programu i jest to dosyć skomplikowane, po ukończeniu menu również zapisujesz je w formacie .pk3 za pomocą pakscape a potem zapisujesz w folderze etmain.

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...