Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] RavenWorld [Czysty Survival] [Bez Frakcji] [Bez LWC] [Masa Eventów]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o usuniecie starej

zapowiedzi z frakcjami

:)

 

Raven World

 

Sloty : 40

Typ : Czysty Survival

bez Frakcji i udziwnień

Jak na singlu tyle, że mutli:)

Potwory : ON (a jak innaczej na survivalu)

Creepery : ON

Ciągłe Eventy : ON

 

Na starcie serwera będzie możliwe konkurs na Vipy

:)

 

Administracja :

-H@- Engineer459

-Admin- Casley

-KidMod - Szukamy

:) Pisz gg 5782790

 

Podanie :

Nick -

Wiek -

Staż w minecrafcie -

Coś o sobie -

Po co piszesz -

Czemu własnie ty? -

 

Historia :

Spokojny Świat. Wojny w afganistanie i na wschodzie zakończone.Nastąpił pokój na świecie.

Wszyscy uważali,że tak będzie. W koncu wszystkie wojny zażegnane.

Lecz żyli przez kilka lat w błędzie Korea Południowa szykowała się na podbój świata. Stworzyli rakiete atomową która miała zdmuchnąc USA

a resztą by sie sami zajęli. Taki był zamiar. Rakieta wyleciała i zaplanowanie wylądowała na USA. Lecz to początek kataklizmu...

Rakieta zdmuchnęła cały świat... Została garstka ludzi od których zależy czy przetrwać czy Haniebnie zginąć

Cały ten bieg zdarzeń spowodował ewolucje gatunków. Tak powstał Herobrine i jego sługusy

Czy zdołasz przetrwać ? Może przetrwasz a tak naprawde ktoś cię okradnie?

Miej oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo co się stanie...

 

Informacje :

Na początku planowałem zrobić frakcje lecz z powodu,że pewna osoba mnie wysiudała to postanowiłem stworzyć serwer

z starym dobrym Casley'em

:) Tak powstaje serwer survival bez frakcji i bez lwc. Tak jak na singlu tyle że multi:)

Dużo ludzi narzeka na brak prawdziwego survivalu

Lecz to się zmieni

:) Znajdziecie tu survival jak i dopracowany oraz dopiesczony serwer:)

 

Jak pragniecie FB to niebawem startuje nasz 2 serwer z inną administracja

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...