Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iPlay - [Survival + Wojny Frakcji [1.4.5][24/7][No-Premium][Dedykl][24/7]


davidoski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg iPlay - Survival + Wojny Frakcji

informacje.png

strzalka.gifNazwa: iPlay - Minecraft Survival + Wojny Frakcji

strzalka.gifTYP: Survival + Wojny Frakcji

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: 188.165.243.109:25017

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane :)

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

administracja.png

Maczek0007 - HeadAdmin

DavidoskiPL - HeadAdmin

 

 

 

 

 

pluginy.png

Bardzo dobrze dobrane pluginy! Między innymi są to:

 

- ModReq

- BorderGuard

- NoCheatPlus

- World Edit

- EpicBoss

- CraftBukkitUpToDate

- PermissionEx

- CombatTag (PVP Logger)

- LoginSecurity

- FigAdmin

- McMMO

- World Guard

- TopPVP

- Essentials

- VanishNoPacket

- Faction

- Faction Flight (VIP`y)

 

 

informacjedodatkowe.png

Survival - Zbieraj surowce, zbuduj domek, twórz rzeczy codziennego użytku

;)

Wojny Frakcji - Załóż swoją frakcje (klan, gildie), rekrutuj członków, stwórz zbroje i nakładaj na nie zaklęcia - enchantuj je, wybuduj siedzibę i stań do walki z inną frakcją!

 

 

! Wejdź już teraz !

IP: 188.165.243.109:25017

Opublikowano

Serwer dno , administracja ma zero jakiegokolwiek szacunku do graczy .

Prosze ss :

htac.jpg

Otrzymalem ostrzezenie bo napisalem specjalnie z błędem : admin dokóp slotuf

Kolejna rzecz :

vtwl.jpgAdmin zabrania graczom przeklinac a sam narusza regulamin.

Nastepne :

goju.jpg

Szacunek administratora do graczy.

Nastepne :

vxwa.jpg

Grozil mi banem bo prosilem go zeby usunol ostrzezenie.

Nastepne:

 

mofz.jpg

Mialem buga ze gdy szedlem po jaskini to mnie dedalo , duzo razy .

Napisalem ze ide na inny serwer a niech oni to naprawiaja.

Admin usunol mi dzialke i powiedzial ze ide na inny serwer wiec po co mi frakcja?

Serwer to jedno wielkie dno , admin drze sie gdy gracze daja mu ss'y .

Ocena serwera: -1/10

Administracja popelnia błędy ortograficzne .

http://screenshooter.net/data/uploads/wj/vs/hyuf.jpg

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...