Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Diamentowa Kraina ! (Ala Kwadratowa Masakra!)


pierdek062d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DIAMENTOWA KRAINA !!

(Serwer typu "Kwadratowa Masakra")

 

 

Witam, chciałbym zaprosić Was na mój serwer!!

Diamentowa Kraina to serwer którego szukasz.

Posiada on pluginy takie jak:

xAuth

NoCheatPlus

WorldEdit

WorldGuard

PermissionEX

iConomy (Będzie możliwość kupowania narzędzi od admina)

iChat

ButtonWarp

Essentialis

Essentialis Spawn

Za chwile wrzuce jeszcze takie pluginy jak :

LifeMC (ograniczone zycia)

Otherdrops (diax ze stona jezeli nie chcecie tego pluginu napiszcie)

Pewnie jeszcze jakieś wrzuce ale jakie zadecydujemy razemv

;)

 

 

 

IP: s49.mineserv.eu:28764

Ilość slotów: 5 (jeszcze dziś 10)

WhiteList: On

Premium: On

Moby: On

Nether: On

 

 

Serwer powstał wczoraj wieczorem, wiec jeszcze duzo rzeczy do zrobienia!!

Podania do WhiteList:

Wiek:

Nick:

Znajomość craftingów:

Skype/Mikro:

Czemu Ty:

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:

Podania zostana rozpatrzone okolo godziny (14:00) 10 osób, które zasluza na dolaczenie zostana wpisane na

WhiteListe i zacznie się gra (jak narazie dodam tylko 10 osób ale pewnie ze 4/5 odleci szybko z serwa

;) ,wtedy dodam nowych). Każdy przejdzie "okres próbny".

 

Więcej informacji dotyczących rozgrywki zamieszczę na serwerze!!

 

 

Serdecznie zapraszam : Pierdek (HeadAdmin)

Opublikowano

Podania do WhiteList:

Wiek:13

Nick:En0iR

Znajomość craftingów:Bardzo dobra

Skype/Mikro:Posiadam

Czemu Ty:Ponieważ jestem ogarniętym chłopakiem.Przestrzegam zasad j. Polskiego

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:Tak

Opublikowano

Wiek:

13

 

Nick:

Mervin

 

Znajomość craftingów:

Duża.

 

Skype/Mikro:

Tak/Tak.

 

Czemu Ty:

Czemu ja? Te pytanie jest akurat najprostsze. Jestem rozgarnięty, nie niszczę budowli innych. Lubię współpracować i być może będę nagrywać. Proszę nie patrzeć na mój wiek, który - jak wiadomo - jest tylko liczbą.

;)

 

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomości:

Tak, lubię poznawać nowe i co raz to ciekawsze persony.

^^

 

@En0iR: Właśnie widać Twoje przestrzeganie języka polskiego.

 

@EDIT: Przepraszam, ale odwołuję zgłoszenie, bowiem nie mam Premium, które - jak się okazało - trzeba posiadać.

Opublikowano

SIEMA

WIEK:15

Nick: SHOEL_PL

Znajomość Craftingów: Nie jest źle

SKYPE I MIKTO: NO BA

CZEMU TY?????: No więc niebędę zmyślał jestem przyjazny lubie budować znam wiele ciekawych konstrukcji iiiiiiii???????? JESTEŚCIE KOZAKI !!!!!! I STARAM SIĘ NAGRYWAĆ NA YouTube :)

Czy Jesteś Otwarty Na Nowe Znajomości (CJONZ): Tak lubię rozmawiać z ludźmi.

Pozdrawiam i mam nadzieję iż dostanę się na ten serwer

Opublikowano

Wiek: 17

Nick: Hellos

Znajomość craftingów: 100 %

Skype/Mikro: Nie mam ;c ale będe miał za tydzień :)

Czemu Ty: Mam na Imię Kacper, mam 17 lat i w MC gram od Alpha 1.1.2 ♥ ... Będę nagrywał filmiki z serwa jak kupie sobie mikro :)

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Jasne że tak :)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: VrubikPL

Znajomość craftingów: 10/10

Skype/Mikro: molol123 / tak

Czemu Ty: Jest weekend , sa nudy , jest czas

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Jesli nie jest to jakies male dziecko to jasne

Znawca
Opublikowano

Wiek: 15

Nick: goldpliz

Znajomość craftingów: w 99%

Skype/Mikro: TAK

Czemu Ty: Jestem ogarniętym graczem, gram od ponad 2lat.

Znam się na mc bardzo dobrze. Nie griefuje, kradne ani nie wyzywam bez powodu.

Potrafie też pisać ''po polsku'' tzn bez błędów orto.

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomości: Oj tak. Bardzo lubie poznawać nowych ludzi szczególnie tych co interesują się tym samym co ja. np minecraft :)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Wiek: 12

Nick:CebulkaMC

Znajomość craftingów:Znam oczywiscie.Jezeli cos zapomne to sprawdzam na minecraft wiki

Skype/Mikro:wiktorkaczmarki1 /micro mam

Czemu Ty:Bo jestem wyjatkowy:D lubie zawierac nowe znajomosci i bede nagrywal z tego serwera

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:Pewnie ze tak

Opublikowano

Podania do WhiteList:

Wiek: 13

Nick: Dizzyx1999

Znajomość craftingów: Znam :D

Skype/Mikro: Posiadam oba.

Czemu Ty: Czemu nie? Jestem kreatywny, zabawany.. Lubie pograc sobie w mc z fajnymi ludzmi.. :D Oczywiscie

podobaja mi sie serwery ala kwadratowa masakra.. :>

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Owszem

Opublikowano

Podania do WhiteList:

Wiek: 14

Nick:kociakPL99

Znajomość craftingów:Oczywiście znam

Skype/Mikro:angelika.gwiazda7/co to za skype bez mikra xD

Czemu Ty:Jestem miła moge zapraszać wszystkich moich znajomych na serwa a na skype mam ich 139 ;)

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:Jestem w tym dobra xD

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: MortalCombat

Znajomość craftingów: 99%

Skype/Mikro: Mam:P Jeśli dostanę się na servie to podam skype

Czemu Ty: Bo chcę spróbować zagrać na tym serverze

Opublikowano

Wiek: 15

Nick:MineQuattro

Znajomość craftingów:Znam all(oprócz tego do robienia miksturek ;p)

Skype/Mikro:Mam/mam

Czemu Ty:Jestem miły otwarty na ludzi chętnie pomagam nie niszcze cudzej pracy nie kradne jestem godny zaufania

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:I to bardzo

Opublikowano

Podania do WhiteList:

Wiek:15

Nick:chris123987

Znajomość craftingów:znam ;d

Skype/Mikro:mam

Czemu Ty:Bo Się Nudzę i chciałem zagrać na waszym servie ;s

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:Tak

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick: Kacpi5559

 

Znajomość craftingów: Znam

 

Skype/Mikro:Mam

 

Czemu Ty:Bardzo lubie serwery typu kwadratowa masakra ,nie grifuję ,Jestem Ogarnięty

 

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:tak:D

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: MinecraftDashia

Znajomość craftingów: w 99%

Skype/Mikro: TAK

Czemu Ty: Jestem ogarniętym graczem, gram od ponad 2lat.

Znam się na mc bardzo dobrze. Nie griefuje, kradne ani nie wyzywam bez powodu.

Potrafie też pisać ''po polsku'' tzn bez błędów orto.

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomości: Oj tak. Bardzo lubie poznawać nowych ludzi szczególnie tych co interesują się tym samym co ja. np minecraft

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Radii

Znajomość craftingów:Dobre

Skype/Mikro:Tak/Tak

Czemu Ty:Jestem Pomocny Sprawiedliwy Nie griefuje Nie kradnę

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Tak Jestem otwarty i Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości

Opublikowano

Wiek: 13

Nick:Gun321

Znajomość craftingów:Bardzo Duża

Skype/Mikro:chwilowo mikrofon niesprawny do rozmów

Czemu Ty:Umiem grać w minecrafta, nie okradam innych, nie zabijam bez powodu, nie griftuje

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci:Oczywiscie i lubie poznawac nowych ludzi

signature.png

Opublikowano

Wiek: 11, niestety. ; /

Nick: TheMrEnghet (Premium.)

Znajomość craftingów: Wszystkie.

Skype/Mikro: Tak/Nie.

Czemu Ty: Ponieważ lubię serwery z LifeMC.

;)

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Tak, oczywiście. Jest to dla mnie bardzo fajne.

 

A co do plugina OtherDrops (Diax ze stone) Dodaj, nie będzie x-raya.

Opublikowano

Wiek: 11,5

Nick: sebaxd9595

Znajomość craftingów: 99,9% xD

Skype/Mikro: Mikro tak skype tak ale nie podam :P

Czemu Ty: Bo lubię takie serwery

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Tak w 99,9% xD

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Belvi

Znajomość craftingów: 100%

Skype/Mikro:Tak i tak skype to razeer171

Czemu Ty: Gdyż jestem miły i cierpliwy kocham się śmiać i często rozśmieszam ludzi:P

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Tak:P

Opublikowano

Wiek:16 lat

Nick: mariuszh122

Znajomość craftingów: posiadam aplikacje ze wszystkimi craftingami w razie problemow w 1minute wszystko znajde

Skype/Mikro: Oczywiście, że tak

Czemu Ty:Zazwyczaj sie odpowiada ogólnie na to pytanie ale jeżeli jesteś ogarniety szukasz ludzi na serwer chcesz abysmy razem wspoplracowali robili fajne rzeczy to napewno sie przydam ponieważ jestem bezproblemowy. Wszystkie spory lubie rozwiązywać na komunikatorach głosowych i mam nadzieje, że inni ludzie na serwerze także bedą z nich korzysztac.

Czy Jesteś otwarty na nowe znajomosci: Oczywiście mam nadzieje, że razem uda nam sie stworzyć naprawde świetny serwer.

Jeżeli stwierdzisz , że chciałbyś abym grał razem z wami na serwerze prosze o dodanie również mojego kolegi nick: _Krzysiu_ .

POSIADAM PREMIUM

;)

Opublikowano

Wiek:13

Nick:Saliman

Znajomość craftingów:Dobra

Skype/Mikro:Mam wszystko

Czemu ty: Jestem ogarnięty gram w minecraft od długiego czasu,i fajnie się ze mną gada.(:

 

Czy jesteś otwarty na nowe znaiomoście:tak na 101%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...