Skocz do zawartości

[Pytanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Joł :D

Mam do Was pewne pytanie.No, ale zacznijmy od początku. Gdy teraz wchodzę na serwer MC to one są po prostu do du^%py, albo jakieś PVP, albo jakieś wojny gildii itp. Ja chciałbym zrobić serwer o najwyższym standardzie, beż żadnych głupich pomysłów, taki stworzony dla gracza. Byłby to np Surwiwal, FreeBuild , czyli wchodzisz na serwer, rejestrujesz się, dostajesz podstawowe eq itd. Bez żadnych działek*, żadnych gildii, pvp... Serwer oczywiście miałby jakieś teleporty do np: różnych map typu kopalnie.

Co sądzicie o takim serwerze ;> ? czy by był dobrze prosperujący ?

Np:

serwer typu SV,FB z dodatkowymi atrakcjami, posiada mapę surowców, miasto, i mapki ze specjalnymi budowlami.

*-działki mogą ulec zmianie, więc mogą być, wszystko trzeba przedyskutować !

kiedyś już miałem taki serwer, i bardzo dobrze się rozwijał.

Wejdźcie na google, wpiszcie rcraft forumpolish i wybierzcie 1 :)

może ktoś z Was pamięta serwer rCraft :> ?

OPINIE NA TEMAT TEGO SERWERA PISZCIE W KOMENTARZACH :)

Serwerów tego typu też nie jest za mało chyba że zrobisz przełomowy jak 1 edycja serwera meumcraft , ale wątpie to chociaż mam nadzieję że wypali.

PS:Masz nick IceManPL ? aha , niezły ******* Bo ja mam na nick IceLaysPL od 2lat ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Serwerów tego typu też nie jest za mało chyba że zrobisz przełomowy jak 1 edycja serwera meumcraft , ale wątpie to chociaż mam nadzieję że wypali.

PS:Masz nick IceManPL ? aha , niezły ******* Bo ja mam na nick IceLaysPL od 2lat ;)

mam nick w mc IceMan995 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...