Skocz do zawartości

[Pytania] Instalacja Win8 spod Win7 (program do emulowania napędu)

TrueFaith

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Szukam programu do emulowania wirtualnego napędu, coś w stylu Alcohol 120% tylko po polsku, ściągałem już dużo wersji ale z każdą mam problem pod win7 ( o dziwo z tymi po angielsku nie) W ostateczności jakiś dobry poradnik do Alcohola 120% lub Deamon Toolsa.

@EDIT

Znalazłem spolszczenie do DT 4.09, ściągam i sam program nie działa :) Rozbraja mnie to :D

@EDIT 2

Chyba zły dział...

Zobacz DVDFab Virtual Drive :

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/emulatory_napedow/DVDFab_Virtual_Drive.html

1364047611-U477327.png

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Version is mismatched.

Please restart you PC or reinstall <nazwa programu>

Ostatnio żaden program do emulowania mi nie działa... A działały jakieś 3 tyg temu. Kompa resne, może to coś da ale wątpię.

Może jeszcze resztki pozostały po tym programie ?

Wrzuc loga OTL to zobaczę.

1364047611-U477327.png

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Po jakim ? Kiedyś tylko Alcohola instalowałem :P Tego nigdy, a nie działa.

Log OTL dam w edicie bo jestem niecierpliwcem ;p

Dodam że najnowszy Alcohol działa, ale nie ma do tego instrukcji a jest po angielsku... Za dużo tam opcji żebym się rozeznał :P

Dobra dawaj loga to coś pokombinuje .

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

DRV:[b]64bit:[/b] - [2012-12-14 21:22:46 | 000,564,824 | ---- | M] (Duplex Secure Ltd.) [Kernel | Boot | Running] -- C:\Windows\SysNative\drivers\sptd.sys -- (sptd)

Sterownik emulacji napędów wirtualnych w stanie Running.

Odinstaluj go na próbę.

O dziwo widzę autoryzacje w zaporze ipsec .

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
"C:\Program Files (x86)\FlashGet Network\FlashGet 3\FlashGet3.exe" = C:\Program Files (x86)\FlashGet Network\FlashGet 3\FlashGet3.exe:*:Enabled:Flashget3 -- (Trend Media Corporation Limited)
"C:\Users\Daniel\Desktop\Metin2\Xenox\errorlog.exe" = C:\Users\Daniel\Desktop\Metin2\Xenox\errorlog.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\Program Files (x86)\ASUS\EPU-4 Engine\FourEngine.exe" = C:\Program Files (x86)\ASUS\EPU-4 Engine\FourEngine.exe:*:Enabled:ipsec -- (ASUSTeK Computer Inc.)
"C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTuner.exe" = C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTuner.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTunerWrapper.exe" = C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTunerWrapper.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" = C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe:*:Enabled:ipsec -- (Skype Technologies S.A.)
"C:\Program Files (x86)\Creative\Sync Manager Unicode\CTSyncU.exe" = C:\Program Files (x86)\Creative\Sync Manager Unicode\CTSyncU.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe" = C:\Program Files (x86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" = C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe:*:Enabled:ipsec -- (Mozilla Corporation)
"C:\Windows\SysWOW64\cmd.exe" = C:\Windows\SysWOW64\cmd.exe:*:Enabled:ipsec -- (Microsoft Corporation)
"C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\vlc.exe" = C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\vlc.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\FlashGet Network\FlashGet 3\FlashGet3.exe" = C:\Program Files (x86)\FlashGet Network\FlashGet 3\FlashGet3.exe:*:Enabled:Flashget3 -- (Trend Media Corporation Limited)
"C:\Users\Daniel\Desktop\Metin2\Xenox\errorlog.exe" = C:\Users\Daniel\Desktop\Metin2\Xenox\errorlog.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\Program Files (x86)\ASUS\EPU-4 Engine\FourEngine.exe" = C:\Program Files (x86)\ASUS\EPU-4 Engine\FourEngine.exe:*:Enabled:ipsec -- (ASUSTeK Computer Inc.)
"C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTuner.exe" = C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTuner.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTunerWrapper.exe" = C:\Program Files (x86)\RivaTuner v2.24 MSI Master Overclocking Arena 2009 edition\RivaTunerWrapper.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" = C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe:*:Enabled:ipsec -- (Skype Technologies S.A.)
"C:\Program Files (x86)\Creative\Sync Manager Unicode\CTSyncU.exe" = C:\Program Files (x86)\Creative\Sync Manager Unicode\CTSyncU.exe:*:Enabled:ipsec -- ()
"C:\Program Files (x86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe" = C:\Program Files (x86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe:*:Enabled:ipsec
"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" = C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe:*:Enabled:ipsec -- (Mozilla Corporation)
"C:\Windows\SysWOW64\cmd.exe" = C:\Windows\SysWOW64\cmd.exe:*:Enabled:ipsec -- (Microsoft Corporation)
"C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\vlc.exe" = C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\vlc.exe:*:Enabled:ipsec -- ()

Czy tu kiedyś była usuwana infekcja Sality ?

Masz system 64 bitowy a infekcja atakuje tylko 32 bitowe pliki .

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

robem - program świetnie działa jednak nie wiem gdzie w nim zemulować wirutalny dysk (mogę tylko z użyciem obecnego, w ogóle nie ogarniam)

Fr3sh - 64 bit, kiedyś usuwane sality + rootkit

Sry, Sality usuwane chyba jak jeszcze XP był... A może teraz... Na pewno też na XP miałem.

Widzę nie posiadasz żadnego programu antywirusowego .

Czy Sality nadal ,,siedzi'' w plikach to już szczepionka /skaner powie .

Nie widzę żadnych usług , plików i polis Sality.

Tylko widzę że są autoryzacje w zaporze .

Otwórz OTL .

W oknie Własne opcje skanowania /Skrypt :

:Files
netsh firewall reset /c

i klik na wykonaj skrypt i pokaż nowy log .

OTL mi już nie trzeba tylko log EXTRAS.

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Walić Sality, raczej nie mam bo Dr WEB Cure IT to kozacki program (log dam żeby nie było)

Dajcie mi jakiś ogarnięty program do emulowania napędu (POWER ISO nie ma chyba takiej opcji, albo jej nie widzę)

========== FILES ==========
[color=#A23BEC]< netsh firewall reset /c >[/color]
WA˝NE: Polecenie "netsh firewall" jest wycofywane;
zamiast niego naleľy uľywa† polecenia "netsh advfirewall firewall".
Aby uzyska† wi©cej informacji o uľywaniu polecenia
"netsh advfirewall firewall" zamiast "netsh firewall",
zobacz artyku Bazy wiedzy nr 947709 pod adresem
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=121488.
Usuga nie zostaa uruchomiona.
C:\Users\Daniel\Downloads\cmd.bat deleted successfully.
C:\Users\Daniel\Downloads\cmd.txt deleted successfully.

OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 log created on 12142012_224548

Tutaj kod tego co wyszło po skrypcie... Zaraz dam OTL Extras

Tak btw. nie mam swojego napędu w ogóle (póki co) może przez to te programy nie trybią...

http://wklej.to/536XA

OTL Extras

Skasuj narazie ten emulator co masz w systemie .

Dopiero się zabierz za instalowanie innego .

http://www.duplexsecure.com/download/SPTDinst-v183-x64.exe

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Zamontowałem to (chyba) w deamon toolsie i wychodzi

Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.

Taki sam błąd mam jak odpalam aplikacje bez montowania (o ile to zrobiłem) już ręce opadają ;p

To co link dałeś wyskoczyło że mam, dałem update, aktualnie resam kompa.

Spróbuj wyszukac w rejestrze ten klucz i go skasowac .

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd

Jakie update -.-

Miałeś to odinstalowac na próbe.

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Skasuj narazie ten emulator co masz w systemie .

http://www.duplexsecure.com/download/SPTDinst-v183-x64.exe

Przecież pisałem .

Odinstaluj go na próbę i zainstalujesz inny emulator.

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Dobra, odinstalowałem, usunąłem z rejestru, wyczyściłem CCleanerem i na koniec resnąłem kompa.

Powiedz mi co mam dokładnie robić i w jakim programie jaką dać opcję żeby zemulować to.

Może pomoże info że chce Windowsa8 spod siódemki zainstalować, bo nie mogę nagrać go na płytę (nie mam napędu aktualnie, ani płyty żadnej ani Pena)

Co do emulatorów to dziś ci nie powiem bo sam niewiem jak zemulowac .

Nie miałem jeszcze do czynienia z emulacja może jutro dam znac jak coś mi wyjdzie .

Pozdrawiam.

1364047611-U477327.png

I nie pomagam na PW!

gardenscapes cheats

bakery story 2 cheat

Ok, dzięki za pomoc (lajki poszły, więcej nie dam bo limit) napisz jutro (ty lub robem)

@EDIT

Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.

Zemulowałem wirtualny napęd, wgrałem do niego plik .iso ale powyzszy komunikat dalej jest... O co kuffa chodzi ? To już nie można windowsa spod windowsa zainstalować ?

@Up

Utwórz partycję ok. 20GB, rozpakuj obraz WIndows 8 WinRARem i wrzuć do niej, zaraz ci podam reszte, sam tak instalowałem i działało fajnie :)

Ściągnij EasyBCD->Uruchom->Add new entry->Weź WinPE->W name wpisz Instalator->Kliknij path->Otwierasz tą partycję->Otwórz folder sources->wybierz plik boot.wim->Klikasz add entry->Reset->Przy uruchomieniu będziesz miał do wyboru instalator, wybierasz strzałkami->enter->instalujesz ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytania] Instalacja Win8 spod Win7 (program do emulowania napędu)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...