Skocz do zawartości

[tut] Nie masz pomysłu co kupić dziewczynie na święta czy urodziny? A może mama jest smutna i chcesz ją pocieszyć? ZAPRASZAM

Jamajkas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Ostatnimi czasy powstaje pełno tematów typu "nie wiem co kupić lasce na urodziny plis help". W takich tematach aż roi się od głupich odpowiedzi, spamu, hejterów i flamewaru. Żeby to zminimalizować postanowiłem założyć ten temat. W tym temacie możecie zapisać się o wszystko co jest związane ze zrobieniem prezentu sobie czy też innej osobie na święta, urodziny czy dzień dobroci dla zwierząt.

Żeby zaoszczędzić nieco na czasie postanowiłem umieścić tutaj mój pomysł, co można kupić bliskiej osobie na święta, za małą cenę, sprawdzającego się w większości sytuacjach i schludnego. Chodzi tutaj o perfumy. Pewnie wielu z Was nie posiada konta w banku, bo jako małoletni Casanova z dwoma stówami w skarpecie, nie może go jeszcze założyć. Ale pamiętajcie, że jest jeszcze poczta, na której zawsze można wysłać pieniądze za kilka groszy.

Ale do rzeczy. Za perfumy Lacoste, Neomi Cambell, Mexx, Hugo Boss, Giorgio Armani trzeba płacić krocie w drogeriach. Nawet po 400zł za butelkę, ale od czego jest internet ;] Mam w domu kilka próbek tych zapachów(jeszcze z roboty) i katalogi gdzie te perfumy są sprzedawane za pięć razy niższą cenę, chętnie komuś doradzę jaki zapach kupić, jakiej dziewczynie i gdzie żeby wyszło go taniej, lepiej i szybciej. Jeśli chodzi o perfumy to piszcie mi na PW, znam się jak mało kto, bo pracowałem trzy lata w drogerii "DAGLAZ" :) Jeśli chcecie kupić sobie coś innego niż perfum to nie zakładajcie nowych tematów tylko piszcie tutaj i nie róbmy zamieszania w pogaduszkach.

Wszystkie hejterskie posty będę osobiście raportował, także temat nie będzie zaspamowany ;)

951841430649214321545.png

Day after day.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [tut] Nie masz pomysłu co kupić dziewczynie na święta czy urodziny? A może mama jest smutna i chcesz ją pocieszyć? ZAPRASZAM   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...