Skocz do zawartości

[Q] Multi Client Lc Generic Name 01

tomek0311

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w folder z grą następnie folder Bin i tworzysz skrót Nksp.

Następnie klikasz PPM i Właściwości

Powinno Ci się ukazać coś takiego

"X:\x\x\Bin\Nksp.exe"

Zmień na

"X:\x\x\Bin\Nksp.exe" 4022

Odpalaj multi zawsze przez skrót Nksp ^^

Oczywiście te "x" to ta twoja ścieżka .. Nie wiem gdzie masz zainstalowane LC GenerickName01

Gdy uruchamiam ten plik LastChaosMultiEP1 wyskakuje tabliczka: Nie mozna odnalezc pliku "C;/Program". Upewnij sie ze wpisana nazwa jest poprawna i sprobuj ponownie.

Gdy tworze skrot nksp i dopisuje (we wlasciwosciach) 4022 jedno okienko sie uruchamia, lecz gdy chce uruchomic drugie okienko gry wyskakuje: Last chaos is already running on your system.

Natomiast gdy chciałem sprobowac tego twojego programiku "multi" to po wybraniu folderu i episode wyskakuje to samo co w 1 przypadku...

Gdy tworze skrot nksp i dopisuje (we wlasciwosciach) 4022 jedno okienko sie uruchamia, lecz gdy chce uruchomic drugie okienko gry wyskakuje: Last chaos is already running on your system.

Bo to nie ma być 4022, tylko 6574.

Updejtnąłem mojego MultiClient Createra, teraz robi po prostu zwyczajny skrót, wiec nie będzie żadnych problemów. Lukaj znów tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/682315-multi-multiclient-na-kazda-wersje-lastchaos-bez-x-trapa/

Dla ciekawskich: było to spowodowane przez to, że w nazwie folderu były spacje, a batch przy tym wariuje. Przy wzięciu tego w " " kompletnie odlatuje i próbuje odpalić program tak jakby - w konsoli.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Q] Multi Client Lc Generic Name 01   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...