Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TrainBot2][9.8+] Nowy, często aktualizowany, bezpieczny i szybki bot!


Dubler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam userów forum!

 

Mam dziś zaszczyt przedstawić wam projekt Train Bot który jest pisany w języku C#.

Jest to bot który został stworzony po to aby ułatwić wam nieco grę na serwerach Tibii. Program jest płatny lecz cena w porównaniu do konkurencji jest niewielka.

Za dobrną opłatą otrzymacie dużo udogodnień które przydają się choćby do skillowania czy expienia.

Wszystkie funkcje które są dostępne w bocie oraz jego opis i newsy znajdziecie na naszej oficjalnej stronie xxx

Kontaktować, wymieniać poglądy z innymi użytkownikami możecie na naszym profilu na facebooku (najszybsza odpowiedź) lub oficjalnym forum xxx

 

Bot jest praktycznie nie do wykrycia, na 90 użytkowników w ciągu 4 miesięcy nikt nie dostał bana. Przez cały czas będzie przechodził "transformacje" - będą dodawane nowe funkcje których jak na razie jest niewiele, lecz są bardzo funkcjonalne i zoptymalizowane.

 

Dlaczego nasz bot?

 

1.Ponieważ jest bezpieczny w użytkowaniu.

2.Posiada polski support, pomocy udzielają sami twórcy oprogramowania przez co nie ma zbędnego zamieszania.

3.Funkcje są dokładnie testowane przez testerów i działają sprawnie..

4.Dzięki platformie .NET i językowi C# jest obecnie jednym z najszybszych botów na rynku.

5.Szybkie updaty oprogramowania oraz pomoc przy błędach.

6.Niska cena i możliwość kupna przez sms.

7.Zoptymalizowany kod i ładne gui :)

 

General.png

Healer.png

Alarms.png

 

 

 

Uwagi:

Przed odpaleniem bota prosimy o zaktualizowanie .NET Frameworka 4.0 lub pobranie go z downloadu na naszej oficjalnej stronie.

 

/Co do bota hmm ciekawe ,daje ci 24h na dodanie tu downloadu i skanu do bota (jesli chcesz) bo to dosyc ciekawe.

Jesli nie dostajesz bana za reklame

/Never

exKVR.png

c++, c++/cli, php, js, css3, lua, au3 and others...

 

Pomoc dla newbich w wymienionych wyżej językach, pisanie botów do Tibii - pisz na gg, może się dogadamy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...