Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Ułamek FB] Valkaria Wielkie otwarcie


Jirax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Valkaria

informacjeo.png

083.gif Adres IP:Jeszcze Nie Mamy

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:85

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Na początek podstawowe a potem bedziemy dodawac.

ekipab.png

[Właściciel]Jirax

infododatkowe.png

Oficjalne otwarcie za 2 tygodnie.

Poszukujemy Ekipy : http://www.mpcforum....p/#entry5791744

 

Oferujemy możliwość kupna wielu rang po okazyjnej cenie.

Zapraszamy do pisania podań pod tematem.

Miła i ogarnięta administracja.

Nie Można Przegapić !!

Opublikowano

Podanie muszę napisać tutaj ponieważ poprzedni temat został zamknięty.

 

 

Witam Jestem Sebastian1882.

Mam 14 Lat.

Chciał Bym Zostać na serverze Moderatorem lub według woli właściciela serwera: KidModeratorem.

Dlaczego My ? : Nie da się powiedzieć dlaczego. Zauważyłem prezentację serwera oraz informację, że poszukujecie ludzi do teamu więc wbiłem i teraz piszę podanie :)

Dlaczego To ciebie mamy wybrać ? {Co najmniej 3 zdania} : Chciałbym zostać na waszym serwerze Moderatorem/KidModeratorem ponieważ lubię pomagać innym, jestem miłym i pomocnym graczem. Znam się na większości głównych pluginów, takich jak: WorldEdit, Essentials, WorldGuard, LWC, itd... . Tak jak pisałem wyżej raczej często przebywałbym na serwerze. Nie posiadam konta premium. Umiem budować, lecz nie bardzo ładnie.

Na servie mogę być dziennie : Od poniedziałku do piątku mniej więcej od 16 do 21 z przerwami. W weekendy można mnie spotkać różnie od 11 do 21 z przerwami.

Kontakt : Najlepiej na tutaj na pw, lecz można też na gg. Jedyne czego oczekuję to miłej i pomocnej administracji, która nie przeklina i nie rozdaje itemów. Będę na serwerze czy będzie 5 graczy czy 50.

Skype : Nie posiadam ani skype'a ani mikrofonu :/

E-Mail : [email protected]

GG : 45254565

Pozdrawiam :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...