Skocz do zawartości

[Problem0 Far Cry 3- gra się tnie

groovy57

Rekomendowane odpowiedzi

Kejk już czyściłem. przeinstaluję jeszcze raz sterowniki do karty, może coś źle zrobiłem lub coś :/. CPU mam taki: intel core i7 970; płyta głowna - Gigabyte X58A - UD7; RAM mam DDR3 20GB tripple channels (cokolwiek to znaczy); a karta graficzna AMD Radeon 6990 HD;

A co do tego Game Boostera to trochę przyśpieszył działanie gry, więc dziękuję, ale nadal nie w zadawalającym stopniu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Kejk już czyściłem. przeinstaluję jeszcze raz sterowniki do karty, może coś źle zrobiłem lub coś :/. CPU mam taki: intel core i7 970; płyta głowna - Gigabyte X58A - UD7; RAM mam DDR3 20GB tripple channels (cokolwiek to znaczy); a karta graficzna AMD Radeon 6990 HD;

A co do tego Game Boostera to trochę przyśpieszył działanie gry, więc dziękuję, ale nadal nie w zadawalającym stopniu.

Wejdź w menedżera zadań następnie w procesy, ustaw koligacje na wszystkie rdzenie i priorytet na najwyższy powinno być lepiej wyłącz zbędne programy. Możliwe, że coś się dzieje ze sprzętem w innych grach też tak masz ? czy tylko w tej ?

składałem go i sprawdzałem innym programem, normalnie byłoby 24 GB ram, ale mi jeden się zj*bał :/

Sogame tylko w tej grze tak mam, a reszta chodzi płynnie, czytałem też na innych forach to też ludzi mają problemy. Ściny mówię, że nie są takie żemi spada do 8 FPS, ale i tak wolalbym zeby gra chodziła płynniej. Może być to wina przegrzania? jak sądzicie?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem0 Far Cry 3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...