Skocz do zawartości

Silkroad Umarl ?

NuX

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na serio, możecie coś powiedzieć więcej?

Sam ostatnio przypomnialem sobie o silku i zajarany privami zacząłem na każdym grać...

W silka grałem pare ładnych lat temu, jak świecił triumfy. Miło to wspominam szczególnie finansowo.

Gdzie się podziały te wszystkie stare serwery? Grecja, Saturn?

No wlasnie chce zaczac grac w silkroad tego zwyklego , i napiszcie czy jest sens i czy wogole net mi wytrzyma bo mam radiowke 54mb/s ( slabla wiem) , bo jak gralem na Silkroad r to ciagle c9 mialem ...;/ Bot jest do isro ? i czy trzeba na takiej zasadzie jak na Silkroad r zeby odpalic jednego clietna zminimalizowac go itp.. z gory dziekuje

Poprostu lubie tam gdzie sa maleraty i mozna pobocic .

to jak wytlumaczysz ze na Silkroad r ciagle mialem c9 przed logowanie ? Ibot latwy w obludze ?

koniecznie jest przy ibocie chowanie jednego silka ?? i potem logowanie na drugiego ?

Nie mam pojęcia skąd się bierze c9 ale to na 100% nie wina internetu ... tak coś właśnie było że jednego silka się chowa a drugiego odpala
1373700515-U207193.jpg

Jedynie jakie serwery teraz można polecić to DeviasSro / PlaySro (Seidencraft) i jeszcze kilka tureckich. Taka prawda, że silk teraz głównie opiera się na prywatnych serwerach, ja się w pewnej części duszy cieszę, bo nie lubię ryżmaxu, ze względu na to co robili. A z drugiej strony jest to bolesne jak serwer może postawić każdy dla 50 graczy max. Gdzie czasy karawanek, gdzie miałeś pełne gacie wychodząc na 1* z hotan czy dojedziesz do DH, czy może zaraz Thief dojedzie Cię na zakręcie.

Nie dramatyzujmy na ISRO czy innych tego typu gównach można pograć. Lecz zamiast na alkohol,papieroski,weed,jedzenie :O i inne tego typu używki odłożyć na bok by całą kasę wtdać na kochane silki no i sbocika obowiązkowo. GRAJMY NA PRIVACH EBAC GLOBY.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Silkroad Umarl ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...