Skocz do zawartości

[Pytanie] Aktualizacja pluginu do nowszej wersji

Diksur

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiamy folder a podmieniamy plik. Proste :) Jest do tego plugin, co auto daje ubdate, ale on laguje.

Pluginy pobieramy z bukkit.org

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

Zostawiamy folder a podmieniamy plik. Proste :) Jest do tego plugin, co auto daje ubdate, ale on laguje

Masz mnie za idiote? Specjalnie dałem link do pluginu na dev.bukkit.org gdzie widać że ostatnio wrzucona wersja pluginu jest kompatybilna z wersją 1.2.5, a nie 1.4.5 -.-

To jak na bukkicie nie ma najnowszej to, albo strona autorów, albo prace nad pluginem zostały zaniechane...

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Aktualizacja pluginu do nowszej wersji   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...