Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spolszczony questlib horse summon z PetSystemu od kza54


equalxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link w załączniku. Spolszczenie nie należy najlepszych ale lepsze to niż żabojadzkixd

 

Untitled.jpg

https://www.virustotal.com/file/043297652d7785751a47ad17bf0f0daea8cd2b7d330562cebaffa7293664b7cd/analysis/

PetSystem.rar

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

zobaczymy jak to działa leci +

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

a to quest lib to gdzie jest

mam juz

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

mi nie działa nie da sie przywołacz zwierzaka :P

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

działa alll komus poprawnie bo mi nie zwierzaka nie moge przywołac dopiero jak warpne sie to sie pojawia i jak naciskam na niego to tylko pisze jakie to zwierzatko i tyle . Autora prosze o konkretny DL wraz z tutem co i jak zrobic by all działało jak u autora działa to to najlepszy petsystem

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Tak po kolei wytłumaczę sam miałem z tym problem, błąd jest w tut bo w folderze quest powinien sie znaleść folder io(pusty).

link do całego http://speedy.sh/fdGtk/pety-na-serwa.rar wystarczy dodać i nadać prawa 777 i git. a oto skan.

https://www.virustotal.com/pl/file/648d4f5d77128aa82ea2f860fd7846d9ac04b7c05142d2b784c1f3f764fa38c5/analysis/1372855241/

pomogłem ??? Daj + :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

pomoze ktos mam problem a mianowicie jak chcem przywołac peta to pisze ze nie zyje . ale jak sie zrobi level konia to to nie pokazuje sie to no dobra

przywołuje peta i go nie ma jak sie teleportłem to był i jak klikam na niego to nie ma menu tylko Zwierzątko : Ognisty Fenik i OK

 

PLIS bedą +

 

wie ktos jak naprawic ? PLIS

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...