Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zrobić żeby Mieć Duży Dmg


Jaros1993

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, chodzi mi o DMG na pvp. O bonach na pól-ludzi wiem i jeszcze KD. Mam dużo bonów na pól ludzi ale DMG małe a niektóre osoby (chińczyki) wala po 100k skillami. A dwa ile daje Aura na P i jeszcze ile macie ataku z aura.

Opublikowano

To wszystko mam prawie w każdym itemie bon na +50 ataku, mam z Aura 1987-2013 ataku i jade z Wira tylko po 7-8k a dzisiaj mi chinczyk z Wira po 100k pojechał :/

Opublikowano

Są 3 warianty.1.Hacki(raczej nie możliwe ale może akurat).

2.Dodatkowe itemy w IS

3.Po prostu dostają staty od GA w bazie danych.

Bywalec
Opublikowano

BOSHE PROSTE ZE WALNAL 100K OMFG...

JA DZIS WALNALEM W WOJA 67K Z ZASADZKI BO MAM 210% NA WOJA-.-

PEWNIE MIAL 220% NA CIEBIE I JESZCZE MIAL BONY NA POLLUDZI I KRYT WESZEDL

 

PS: moj kumpel walnal ze sferki 87k-.- wiec jest to mozliwe na sdlongju-.-

Opublikowano

Na jakim privie grasz?.

Bo 100k ktoś ci wali ? to troche nie możliwe.

Chyba że bm'owie.

Ze strefy.

KD +6 BONY I STATY po 7 bonów.

I jakiś 96lvl z 5skili P i oks.

sygna1c.png
Bywalec
Opublikowano

napewno gra na sdlongju bo niemozliwe zeby chinol nawet walnal 100k na normalnym servie bez ulepszonych bonow

Opublikowano

Są jeszcze buffy od Szamana i te ze sklepu np. Dłoń Krytyka.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a miał zabójce boga smoków itp??? bo polak (IIIPROSTOIII) walnął z wira 126k na Sd Longju

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...