Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] DayZ - Jak zainstalować?


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, jest to poradnik na konkurs, żaden tam plagiat.

Wiele osób ma problem z zainstalowaniem dodatku "DayZ" do Arma II

Ja wam pomogę.

 

 

Krok 1.

Kupujemy, albo pobieramy Armę 2 (Pobrana ma gorsze tekstury) i oczywiście instalujemy.

 

Krok 2.

Następnie potrzebujemy: Arma II: Arrowhead jest to kolejny dodatek który możemy kupić za marne pieniądze.

 

Krok 3.

Pobieramy i instalujemy patch do Arrowheada z numerkiem: 1.60

 

Krok 4.

Uaktualniamy grę "Beta patchem"

 

Krok 5.

Pobieramy Six Updater

 

Krok 6.

KONIEC!

 

 

 

 

Ogólnie czasochłonna "operacja" ale da się przebrnąć!

Pozdrawiam

-ellanore

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Pewnie podczas instalacji miałes uruchomione jakieś inne programy, które zużywają dużo pamięci. Podczas instalacji Arma pobiera prawie całą pamięć. (Przy pirackich wersjach)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam swoją drogą, bo o wiele prościej :)

 

1. Instalujemy ArmA2

2. Instalujemy ArmA2 OA

3. Wchodzimy na stronę ArmA2 i szukamy aktualizacji do ArmA2 OA do wersji 1.60 ważącej około 750mb

4. Instalujemy

5. Ściągamy stamtąd również update do 1.62 ważący około 50mb

6. Instalujemy

7. Ściągamy programik o nazwie DayZCommander

8. Włączamy, klikamy u góry po prawej stronie "install/update"

9. Klikamy install obok "ArmA 2" oraz "DayZ"

 

+ wchodzimy obok w "settings" i do parametrów uruchamiania dopisujemy

-nosplash -world=empty -cpuCount=X

(w miejsce X wpisujemy ilość rdzeni swojego procesora)

 

Pozdrawiam :)

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Zeby grac musisz posiadac dwie army , Podstawke czyli Arma 2 + dodatek czyli Arma 2 Operation arrowhead . Podstawka jest teraz za darmo na stronie producenta a dodatek musisz kupic , kolo 40 zl .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie chcę tworzyć podobnego tematu dlatego podepnę się tutaj. Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć bo chciałbym zagrać w DayZ z ludźmi przez neta ale nie ogarniam co trzeba zrobić. Czy muszę coś kupować tak jak up napisał ? Dodatek muszę kupić ? Czy mogę wszystko ściągnąć z neta i będę mógł grać ? Jeśli tak to co ściągnąć ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a może ktos do army 2 free wyslac linka bo nie moge znalesc był bym wdzięczny aa mam stronke jak by co nie podawac ej dostalem kod ale nie dziala to jaks sciema

Opublikowano

Nie chcę tworzyć podobnego tematu dlatego podepnę się tutaj. Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć bo chciałbym zagrać w DayZ z ludźmi przez neta ale nie ogarniam co trzeba zrobić. Czy muszę coś kupować tak jak up napisał ? Dodatek muszę kupić ? Czy mogę wszystko ściągnąć z neta i będę mógł grać ? Jeśli tak to co ściągnąć ?

Ściągasz Arme 2, Kupujesz Dodatek, Ściągasz DayZ i Grasz.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...