Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] DiamondMt2 Jakie bony na eq wojenny w SMOCZYM EQ DLA SURY WP DO PVP


DamianTv99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,chciałbym żeby mi ktoś napisał jak ma wyglądać wojenne bony w smoczym eq ? Przypominam ,żeby najlepiej to tak wyglądało :

 

Zamkowy Helm -

 

Miecz -

 

Zbroja Hwang -

 

Tarcza -

 

Smocza Bransoleta -

 

Smocze Kolczyki -

 

Smoczy Naszyjnik -

 

Buty Chwały -

 

 

Dzięki za odpowiedzi . Daje like ;p

1353951340-U781186.png

 

Pomogłem? Jebnij No Plusem ;]

Opublikowano

Hełm - 10 ludzi, 15 magia, 15 unik strzał, 8 szybkość ataku, 8 trucie

Miecz - 10 ludzi, 12 inta, 10 kryt, 20 szybkość zaklęcia, 10 przeszywka

Zbroja - 3k hp, 15 miecze, 15 dwuręczna, 15 sztylety, 15 strzały

Tarcza - nno, 10 ludzi, 12 inty, 15 blok

Bransoleta - 10 ludzi, 15 magia, 10 przeszywki, 10% do pż

Kolczyki - 10 ludzi, 15 miecze, 15 dwuręczna, 15 sztylety, 15 strzały

Naszyjnik - 3k hp, 15 miecze, 15 dwuręczna, 15 sztylety, 15 strzały

Buty - 3k hp, 15 miecze, 15 dwuręczna, 15 sztylety, 15 strzał

 

Nie wiesz jak zrobić takie eq? - Bonusswitcher (kamermod)

Z takim eq ciśniesz każdego :)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

No wiem ,ze bede cisnal kazdego,ale 1 item juz robie z 2 dni ;( 4x15 + hp masakra strasznie dlugo sie robi :( mam bs juz dawno :)

1353951340-U781186.png

 

Pomogłem? Jebnij No Plusem ;]

Opublikowano

Cierpliwości kolega miesiąc robił perfect item i mu nie wszedł. Wydał na to około 80b, a ja ustawiłem perfecta tylko 2hp i po 15 minutach wskoczyło. Wszystko zależy od szczęścia, więc cierpliwości.

Opublikowano

No wiem ,ze bede cisnal kazdego,ale 1 item juz robie z 2 dni ;( 4x15 + hp masakra strasznie dlugo sie robi :( mam bs juz dawno :)

Serio? ja w 20 min nabiłem kamerem 4x abs hp 20 um w trucie i cisnę do 100 lvla ludzi a mam 80

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...